РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hot Shot vs Dreadmaster

3 posters

Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Май 25, 2012 2:15 pm

Огледах се пруитеснено в пещерата. Свободното място, останало от сталакмити и сталактити, беше доста широко, но оставаше имаше проблем - като при всички такива места, подът беше измамно хлъзгав. Пещерата беше доста далеч на север и студът тук създаваше измамна представа за чистота и свежест. Но прикриваше, че подът някога е бил езеро, в което са се издавили стотици майни от северните дивашки племена.
Кеснах на средата и зачаках. Исках да видя дали ще се справя по-добре този път от колкото срещу Самаел.
- Ей, стрелочник...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Пет Май 25, 2012 3:00 pm

Мистериозния странник, на който истинската му самоличност беше прикрита, понеже беше наметнат с качулка, се появи на бойното поле, заставайки срещу Иридус.. Той държеше някакви кръгли топчета в дясната си ръка, като ги подмяташе, и вирна глава към него, само и само изчаквайки го да направи нещо.
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Май 25, 2012 3:12 pm

ПОгледнах надолу къ противника си. приличаше на наемник или на асасин, но нещо в него беше различно. Предпочетох да за почна с стандартна офанзивна стратегия. ПОгледнах го втренчено и събрах длани в старни край себе си, сякаш стисках кристална топка.
- Magicae es: Tenebrae stilo incantatores remissionis: Мors spiram.
Между дланите ми започна да се събира черно-зелена светлина, която бавно оформих като череп. После запокитих мрачния снаряд по противника си и събрах длани пред гърдите си, за да подготвя дефанзивата си.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Пет Май 25, 2012 3:18 pm

-Бам! - каза той, мятайки топчетата, които държеше пред него. Пушечни бомби! Пред него се надигна димна завеса. Следващото, което Ирридиус забеляза е, как няколко сенчести светлини се спуснаха срещу него с бясна скорост. По дирекцията им, той можеше да определи, че идваха от пушилека. Явно това беше просто заблуда?
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Май 25, 2012 4:22 pm

Събрах наметалото около себе си. Свих се и избегнах на косъм атаката. Плъзнах се сред дима. Ако аз не го виждах, и той не ме виждаше. Или поне щеше да е нещо по-различно от колкото ако го нямаше дима. Клеканл и почти легнал на земята. Огледах се и се опитах да преценя от къде може да идва следващата атака.
Magicae es: Sanctae Penicullus incantatores: Тonitruo
Изправих се рязко и в ръката ми блесна нажежена до бяло мълния. За да не ме нападнат се хвърлих отново на пода и забих електрическият заряд в пода. Ударът отблъсна въдуха и разнесе пушилката наоколо, отхвърляйки вски, който е наблизо на разстояние, зашеметен.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Hood Пет Май 25, 2012 7:09 pm

OffTopic(Kind of): Залагам на Demon Hunter-а, защото знам колко OP e xD
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue2/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Пет Май 25, 2012 7:39 pm

За жалост на Ирридус, нямаше никой отпред, нито наоколо. Хот Шот използва способността си Smoke Screen, за да стане невидим. Междувременно омразата в него се усилваше, като с това нарастваше и бързината му. В резултат от това, Демон Хънтър-а се появи на няколко метра разстояние зад него (достатъчно извън обсега), като със своя лък започва да изстрелва стрели, обградени с червена огнестрелна аура, по него, но със скоростта на куршуми, изстреляни от автоматично оръжие (Rapid Fire). Още преди Дреадмастър-а да е започнал да приготвя контра-атака, или защита, няколко гарги го обиколиха, които служеха така, че чрез ноктите да се спускат да го дращят, всеки път щом предположи някакво действие (Companion).
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Май 26, 2012 7:55 am

Първите стрели ме изненадаха и само случайността ме спаси. Те минаха почти до мен, одраскваки едното ми рамо и десният ми хълбок. Свих се инстинктивно. Протиникът ми беше прекалено подъл за да посмее да ме атакува фронтално. Изглежда щеше да си кисне далеч и да ме стреля. А може и да ми беше под носа, но стрелите идваха като че ли от далече...
Коленичил на земята нямах голям избор. Иска да си играем на невидими? Тази игра се играе от двама.
Събрах върхпфете на пръстите си пред лицето си и произнесох тихо:
- Magicae es: Aer Penicullus incantatores: Ventus ambulant
(Magic art: Air Style Spell: Windwalk)
Образът ми се разми и избледня, като се смесих с въздушните маси. Една стрела мина право през гърдите ми. Ако се бях забавил само още няколко секунди и нямаше да се получи.
В сегашното си състояние можех по-спокойно да потърся къде е протиникът ми.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Съб Май 26, 2012 9:18 am

Ирридиус забеляза как Хот Шот стоеше на едно място, прибирайки оръжието си, а гаргите, които явно той бе призовал от по-рано, кръжаха около него. Той също оглеждаше за Дреадмастър, като очите му блещукаха в червено. Друго нещо, което той би забелязал е, как сенчеста аура започна да избълва около Демон Хънтър-а. Изглежда колкото повече забавяше нещата - толкова повече той ставаше все по-силен и по-силен. По изражението му се изписа подла усмивка. Явно това означаваше още лоши новини за противника му. Изглеждаше така, всякъш той знаеше от къде ще се появи.
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Май 26, 2012 10:47 am

Присвих очи. Очевидно противникът ми беше прекалено близък до демоническата магия. Това обяснпваее, защо Death Coil-a ми от преди малкко не даде резултат.
Погледнах птиците около ловеца. Явно те бяха нещо като подържаща група. Не можех да си позволя да го оставя да действа с тях още. Колкото повече протаках, толкова по-зле.
Бавно оставих магията да отслабне и да изчезне. Като иска битка да дойде. Но не можех да рискувам. Дори да нападаше от разстояние, това не значеше, че непременноако го спипам на една ръка разстояние, ще е беззащитен.
Помахах му свойски от около десетина метра от него.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Съб Май 26, 2012 12:56 pm

Изглежда Ирридус отново изпусна Хот Шот от поглед, тъй като той използва отново Smoke Screen, като се превърна в дим и изчезна. В този момент, той усети някакво проклятие, cast-нато върху него (Marked of Death). Забеляза това, защото той започна да взима по 12 процента странични щети от стрелите, които пое по-рано. Хот Шот се появи на 5 метра пред него, с лъка в ръка, тичайки встрани. Той изстреля една Cluster Arrow (експлодира в контакт с врага) в движение, като след това се претърколи на земята, и застана в приклекнало състояние, протягайки се с едната ръка към земята.
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Май 26, 2012 1:25 pm

Преглътнах спокойно елементарните атаки. Удари, които засягат физическото тяло, можеха да ме забавят, но не и да ме спрат. Огледах облака и махнах с ръка. Вдигнах длан и се измъкнах от стрелите. Отново се разминах на косъм, но едва ли щеше да ми излезе късмета трети път. Забих поглед в пушилката. Щом не иска да излезе от облака.. толкова по добре.
Изправих се и призовах огнена стихия.
- Magicae es: Ignis Penicullus incantatores remissionis: Flamma Percute.
Magic art: Fire Style Spell release: Flame Strike.
Земята се нажежи силно под облака, в койот се криеше хънтъра. След това масивен стълб от пламъци избухна, поглъщайки облака и ловеца, ако още беше в него.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by The Joker Съб Май 26, 2012 7:55 pm

Не. Облакът стоеше само за примамка, а той вече се беше измъкнал от него. Хот Шот избягнва атаката, правейки странично колело, комбинирано с няколко салта. Освен, че е бърз, той също е и доста акробатичен. В този момент, нещото, което беше заложил под земята се активира. Явно Дреадмастър не забеляза този факт. Следователно, огромни шипове започнаха да се появяват от земята, където стоеше Ирридиус. Докато се премяташе, Демон Хънтър-а изстреля още няколко пъти. Тези стрели обаче бяха различни. Те започнаха да падат от небето към опонента му (Rain of Vengeance). Странна работа!
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Нед Май 27, 2012 6:49 am

Вдигнах краищата на наметалото си. Щитът от чиста енергия посрещна и издтржа на атаката. Шиповете се пръснаха на късчета и изпопадаха на земята. Завъртях се бясно, пръсвайки дъжд от подобни на кунай ножове. Някой посрещнаха стрелите на ловеца, а останалите го подгониха право нагоре. Сигурно щеше да ги избегне, но бпх длъжен да продължавам тази смешка.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Hot Shot vs Dreadmaster Left_bar_bleue1/4Hot Shot vs Dreadmaster Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Hot Shot vs Dreadmaster Empty Re: Hot Shot vs Dreadmaster

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите