РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

2 posters

Go down

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

Писане by Karin Croy Чет Юни 28, 2012 2:26 pm

Име: Моника

Години: 16

Град/село: Ботевград ( понякога и София ;д )

Обичам: Себе си, приятелите си и семейството си с все животинките ^^ и лаптопа, разбира се ;д

Мразя: Май нищо не мразя .. или поне не чак толкова о.О Абе не знам, не обичам да мразя ;д

Пушиш ли: Не

Пиеш ли: Вода? Разбира се ;д .. ама и друго пия ;д

Зодия: скорпионче ^^

Каква музика слушаш: Епа всичко мога да слушам, стига да ми хареса самата песен.. ама нещо не съм почитател на днешната чалгийка ;д

Хобита: Ойхх .. Абе доста са.. Мързи ме да ги пиша сега ;д

Защо се регистрирах в форума: Защото.. Знам ли, търсех си занимавка..

Обичаен характер: Сложна работа ;д Накратко, пред непознати може да съм толкова срамежлива, пък щом съм около мойте дружки и си покажа мизериите не може да ме познае човек ;д Тогава вече трудно мога да съм сериозна освен ако не тръгна да стресирам някой, описвайки как ще го убия.. ама с подробности ;дд

Снимка: г/д от преди месец .. и пояснявам: косата ми не е синя (вече)! Така е излязло заради светлината сиг ;дд
[You must be registered and logged in to see this link.]

тъйй.. ако на някой му скимне да пита нещо може да се престраши .. няма да го изям ;д
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Left_bar_bleue0/4човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty Re: човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

Писане by Kiya Чет Юни 28, 2012 2:32 pm

Мони имам един въпрос:

Утре ще се чакаме ли преди училище? :Д.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Left_bar_bleue1/4човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty Re: човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

Писане by Karin Croy Чет Юни 28, 2012 2:33 pm

Aye, sir! ;d .. ама тряя да сме в 9 там нали >? ;дд
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Left_bar_bleue0/4човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty Re: човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

Писане by Kiya Чет Юни 28, 2012 2:43 pm

мхм
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Left_bar_bleue1/4човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^ Empty Re: човек без работа ;д .. a.k.a. SmaRii ^^

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите