РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплаквания

+3
xXx Cyrax xXx
Karin Croy
♛ Predator ♛
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

zaduhan Оплаквания

Писане by ♛ Predator ♛ Вто Апр 24, 2012 7:25 am

...
♛ Predator ♛
♛ Predator ♛
Висша сила
Висша сила

Male
Gemini Dog
Брой мнения : 314
Репутация : 3
Регнат на : 23.04.2012
Възраст : 29
Град/село : д3тр0йт
Работа/хобита : Голям съм безделник. По цял ден нищо не првя.
Шега : Охрана на обратно. Ironic?

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

https://enlightened-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Съб Юни 02, 2012 8:03 pm

като да попълня темата xD ..

by Sλmλel on Съб Май 19 2012, 18:23
Не си одобрена. Без Богове и подобни.

by † Darius † Today at 21:28
Одобрена.Чакаш Гошо да ти смени името.

Ама я се разберете одобрявате ли Богове или не. Ако да - ква ви е тая дискриминация из форума .. аааамаха ;д

Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by ♛ Predator ♛ Съб Юни 02, 2012 8:16 pm

Виж какво пише под аватарите ни и сама си направи сметката. Very Happy
♛ Predator ♛
♛ Predator ♛
Висша сила
Висша сила

Male
Gemini Dog
Брой мнения : 314
Репутация : 3
Регнат на : 23.04.2012
Възраст : 29
Град/село : д3тр0йт
Работа/хобита : Голям съм безделник. По цял ден нищо не првя.
Шега : Охрана на обратно. Ironic?

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

https://enlightened-rp.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Съб Юни 02, 2012 8:27 pm

Забелязах ;д .. ама като е само МОД или не му разрешавай да одобрява или просто провери какво е одобрил като така и така сменяш nick-овете ;д Просто за да не се получават такива разминавания Wink
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 2:04 pm

понеже явно само аз пак следя темите и кой кво одобрява .. та пак да протестирам ;д
имаме си "Смъртта", богиня, още някво шинигами, аватар със 100 умения + разни ми ти чипове и грамадни коткоподобни .. а нашия скъп модератор смята за имбава вещица, която контролира природните стихии и забърква отварки.. and btw .. it's funny when HE says it =)
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 2:38 pm

Това какво одобрявам и какво не си е моя работа.Когато станеш Мод прави тва което сметнеш за редно.Докато аз съм Мод не се меси в "работата ми" и не казвай кой да одобрявам(е) и кой не.

Темата не подлежи на коментар вече.
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 3:06 pm

Dear Mod,
Човек да не каже нещо по мил и културен начин, а ти веднага се палиш и минаваш към нападки. ;д
По-полека, пич .. Просто казах, че има и къде-къде по-имбави индивиди (including you), които по твоята уникална логика не трябва да са одобрени ..
Но нека админът като види темата да си каже мнението. Все пак той решава тези 'проблеми'. Wink

пп: Темата би трябвало да подлежи на коментар, тъй като това е мястото, където се предполага, че всеки потребител би могъл да изрази недоволството си от нещо/някого, независимо какво е то и дали някой от екипа съвсем случайно не се е засегнал от критика към него и дейността му. Ако не искате коментари - заключете я или я изтрийте.

С ужавение,
SmaRii
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 3:29 pm

Ако мислиш,че съм се засегнал не съм. Колкото до мен и моят герой... хм не си спомням все още да съм тръгнал да нападам някой или да съм убил някого с този герой. Може да съм нападал,но това са не повече от 5-10 поста и все пак не е умирал никой герой от моят герой. Това ти е ясно,нали ?
За темата. Имах в предвид (Темата) Темата която ти и аз обсъждаме в момент,а не самата тема "Оплаквания". Ще започнеш да се оплакваш от мен чак тогава когато започна да правя "мизерии" както ти се изразяваш.Докато не правя "мизерии" и ти не се оплакваш.Не мисля,че трябва да ме сравняваш с Iron Man (Кридзо) който си пада по тази част,а именно "мизерии",нали ?.
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 3:41 pm

Чакай малко.. Пак нещо не ме разбра. Никъде не споменах за убийства и нападания. Не говорех и за конкретни хора като теб и Критзо (както ти спомена) и за това какви рп-та пишете или дали искате да убивате някого. Камо ли да съм те стравнявала с Крис. Просто трябва да има някакво равенство (или каквото там щеш го наречи) между потребителите. Не едни да се одобряват, а други не.. въпреки, че всичките са сравнително имбави. Пък да не говорим за това, че са одобрени доста по-силни герои от въпросното момиче с темата от преди малко. Може пък и тя да не иска да напада някого или да го наранява и т.н., но просто на някой му е скимнало, че ще я резне и няма да й даде шанс да играе с този герой. Или поне вземете се уговорете с админа колко имбави герои ще приемате, че да не ви стават пак обърквания като онова нещо с одобряването на богове от преди.

Иначе до това кой как играе с героя си и какво прави.. айде да не става на въпрос, че ще има да си отпишем. Просто ако някой много си изопачава силите и се вкарва във филми, екипа най-добре знае какво да направи с него.. Предполагам.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 3:47 pm

Чакай малко.. Пак нещо не ме разбра. Никъде не споменах за убийства и нападания. Не говорех и за конкретни хора като теб и Критзо (както ти спомена) и за това какви рп-та пишете или дали искате да убивате някого.

Ами за какво става въпрос? Смисъл... прави се имбав герой за да убиваш и прочие.Един вид да налага власт.Сещаш се за какво иде реч след това,нали ? Колкото до "момичето" което очевидно ти е дружка,но това няма значение.Може пак да си играе с героя,НО (винаги има НО) с уговорката да махне част от силите си. Какъв е този амулет кой МНОГО и увеличава силата ? (Риторичен въпрос)
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 3:53 pm

In fact .. нямам си и на идея коя е ;д Просто явно съм наблюдателен индивид и тва ми грабна окото (както и предишната ситуация с объркването).
Ама иначе, брат, някво тъпо се получава. Представи си, че ти искаш да си с някакъв не чак толкова имбав герой дето владее няколко стихии (ае там уж леко подсилени с някво герданче) и не те одобряват заради "прекалено силни способности" ... и в същия момент гледаш, че тоя дето не те одобрява е с нещо бая по-имбаво от тебе, пък да не говорим и за някои други във форума.
It's a f**kin awkward moment..
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 3:57 pm

Да,но както каза "админа'. Виж какво пише под аватарите Wink
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 4:02 pm

Йъп.. Поне наспамихме едно хубаво и изкарахме сума ти теми за "размисъл" по форума ;дд Ае, ся само чакаме Геша ;д
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 4:21 pm

И все пак.Аз не мисля,че ти си и секретарка,че да казваш какво е редно за нея и какво не.Ако има проблем ще пише тук.Мисля,че и сама може да се справи.
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by † Dog Style World † Нед Юни 17, 2012 5:08 pm

rofl...spam rofl...xD
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue1/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Нед Юни 17, 2012 5:20 pm

ofc xD
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by The Hood Нед Юни 17, 2012 7:08 pm

1. К'во за мене бе, мамицата ви? Аз па тука точно най-малко тъпотии правя.
2. Оная наистина не може да стъпи и на малкото пръстче на който и да е останал от форума, не схващам к'во не й одобрявате.
3. В крайна сметка се знае, че модераторите и админите ще се възползват от силите си и няма да одобряват тези, които не им харесват. Това трябваше да е пределно ясно на всеки регистрирал се тук. Единственият админ, който върши абсолютна честна работа по всяко време, е Геша, защото той едва играе, през повечето време само се грижи за форума.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue2/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Kyo Mibu Нед Юни 17, 2012 7:59 pm

Изпуснах нещо.

За какво беше спора? Very Happy
Kyo Mibu
Kyo Mibu
Рол плейър
Рол плейър

Male
Брой мнения : 83
Репутация : 5
Регнат на : 08.06.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Raven Blue Nightshade Нед Юни 17, 2012 8:02 pm

Така, доста се чудих къде да пиша (тук или във въпроси), но явно понеже в предните 10 поста съм коментирана като "оная" ще бъде тук.

Първо, не разбирам какво не ми одобрявате в героя... Това, че както всяка нормална вещица може да управлява елементите? Или пък, че има амулет, с които увеличава това? Окей, ако е проблем ще го махна, но като за начало можехте да ми кажете това и в темата с героя ;/

Второ, въобще не съм смятала и да използвам коя да е от силите и освен може би това с аурата защото в началото нямах намерение, че ще се бие и т.н.

Трето, видях, че във форума има повелител... Със същите способности като на моята героиня, даже и по-усъвършенствани...


И сега към невероятно кадърния модератор на форума (без да се засяга), ти някога чел ли си правилата за един модератор (ако не в този форум, защото тук няма такива, то тогава в друг)?! Защото като модератор нямаш последна дума за одобряване на герой... А и дори да имаш е редно да изкажеш неодобрението си и заключението си защо даденият герой не е одобрен, а не да кажеш, че не одобряваш героя и да заключиш темата... глупаво е, но ти си знаеш. Wink

И последно, ако правите така с потребителите тоест да одобрявате едни, а други не защото са си позволили малко повече сили на героите си (докато тези на админа и модератора и приближени притежават някаква безгранична мощ Question ) да знаете, че така само форума губи. Още щом някой види ограниченията спрямо едни и волността и свободата към други много ясно, че ще се откаже да се регистрира камоли да си направи герои. Това последното беше по-скоро нещо като съвет от човешка гледна точка... И само да кажа, че с въпросната (поне героят е женски извинявам се ако имам грешка с пола :ДД), която също реши да изкаже мнение (за което я поздравявам) не се познаваме Smile


И отново се извинявам ако някой се засегне. Целта ми не е нито да се заяждам, нито да обидя някого. Smile
Raven Blue Nightshade
Raven Blue Nightshade
Рол плейър
Рол плейър

Female
Gemini Buffalo
Брой мнения : 64
Репутация : 0
Регнат на : 17.06.2012
Възраст : 26
Град/село : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хобита : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Шега : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Kyo Mibu Нед Юни 17, 2012 8:15 pm

I can just say....

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kyo Mibu
Kyo Mibu
Рол плейър
Рол плейър

Male
Брой мнения : 83
Репутация : 5
Регнат на : 08.06.2012

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by † Dog Style World † Нед Юни 17, 2012 8:59 pm

HA ha dori nqma da go pro4eta spasqvaite se май съм пропуснал голямо мазало ...жалко за 1 ви път виждам женско да пише толкова много 0.о яко сте загазили хД.

Btw For the Horde !!! xD
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue1/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Пон Юни 18, 2012 4:19 am

сега към невероятно кадърния модератор на форума (без да се засяга), ти някога чел ли си правилата за един модератор (ако не в този форум, защото тук няма такива, то тогава в друг)?! Защото като модератор нямаш последна дума за одобряване на герой... А и дори да имаш е редно да изкажеш неодобрението си и заключението си защо даденият герой не е одобрен, а не да кажеш, че не одобряваш героя и да заключиш темата... глупаво е, но ти си знаеш.
"Не си одобрена. Прекалено е имбав" Ето ти причината.Имбав е и точно тоя амулет го прави имбав. "Има си и амулет, които доста увеличава силите" и за твое сведения съм бил Модератор на над 5 форума и съм имал над 10 така,че не ми говори,че не съм чел правилата. Махам ти амулета.
Umm yea.


P.S: Um yea 2x. Ако не си забелязала все още Админа влиза 2-3 пъти на ден и не прави абсолютно нищо.Само гледа дали сме правили някоя мизерия и да одобри и веднага излиза. С други думи...админа няма да чете в тая тема и докато няма админ аз съм неговият заместник.Сега вече разбра ли за кфо става дума ?



P.S2: Колкото до това кой се регва и кой не и дали има правила за модератор или не. Правила за модератор реално наистина няма,но и не трябват.Какво очакваш да се изпишат 20-30 реда права на модератора,а след това още толкова за потребителя ? ... едва ли.Това не е от "онея" форуми в които трябва да пишеш минимум 5 или 10 реда.Това си е "тролски форум".
Сега за реговете.Ти не можеш да кажеш абсолютно нищо по това отношение,че никой не се регва защото форума вече е в предсмъртна агония.Форума е на повече от месец ако не се лъжа почти 2 месеца вече съществува и както виждаш все още влизат потребители.Не знам дали до сега си писала в такива форуми,но най - вероятно си.Ако си трябва да знаеш,че такива не седят повече от 1-2 седмици дори 2 седмици им е много.Сама си направи сметката с написаното 2 реда по - горе.

For the Horde... Akira xD
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Raven Blue Nightshade Пон Юни 18, 2012 11:51 am

Окей за амулета. Махай го. Но както казах тези неща и неодобрения за героите се споменават в темата със самия герой, не във темата с оплаквания.

Ясно, видях за админа, но ти все пак нямаш пълните права (тоест такива, които има админа) дори да си негов заместник. За информация (понеже видях, че спомена нещо такова :ДД) да имам опит с тези форуми (пиша РП от повече от 4 години Smile ). Както теб и аз съм админ, глобален модератор, модератор и редактор на много (активни) форуми макар и не точно на аниме тематика. Smile

А и всъщност са нужни точно шест реда да се изпишат най-елементарни правила за форума, модераторите и РП-тата. Естествено това всеки админ си го преценява лично, но е хубаво да ги има за да не се налага този (временен) БАН, които е присъщ за много форуми. Smile

Също така забелязах, че няма бланка за правене на герои, която е доста препоръчителна (да не кажа задължителна) за РП форумите. Smile

А и абсолютно не съм съгласна за 2-те седмици "живот" на подобните форуми. Ако екипа на форума е достатъчно добър и има достатъчно редовни и лоялни потребители, които всеки ден да гласуват за него в БГ ТОП защо форума да не изкара година примерно?! Естествено и това е въпрос на гледна точка и лично мнение.

Благодаря, че все пак ми одобри героя макар да съм почти убедена, че сега ще гледаш на мен с лошо око (не че ми пука де :ДДДД но все пак :ДД).

И последно за което съм абсолютно убедена, че ще се обидиш, но не целя това - сори пич, не ставаш за модератор (макар че аз най-малко имам думата да изразявам мнение по този въпрос ). Smile

Към Акира: Нещо лошо ли има в това да напиша 20-30 реда пълни с лично мнение отколкото 2 реда с мазни към модератора?! :ДДДДД
Raven Blue Nightshade
Raven Blue Nightshade
Рол плейър
Рол плейър

Female
Gemini Buffalo
Брой мнения : 64
Репутация : 0
Регнат на : 17.06.2012
Възраст : 26
Град/село : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хобита : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Шега : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by xXx Cyrax xXx Пон Юни 18, 2012 12:05 pm

Права си.Ти последна имаш думата.Пък и хорското мнение не ме бърка изобщо.Аз съм сложен като модератор да одобрявам и нищо повече. Не злоупотребявам с правата си. Ако мисли така се лъжеш,и не няма да гледам на теб с лошо око. Няма причина поради която да го правя.Та колкото до това за 1 годишния форум. Както вече споменах по - горе това е ТРОЛСКИ форум.Т.е всички сме малко или много тролчета. След като изминат 2-3 седмици ни омръзва или поне на повечето и всички напускат един вид.Т.е не влизат и след като останат 2-ма на кръст и те напускат защото няма нищо интересно и така форума "умира". Сеш се.
За гласуването. Ами кфо ти кажа за него.Едва ли има друг освен мен и админа когато влезе да гласуваме. Ако е така както твърдиш ставаме 3-ма с тебе.Съмнявам се другите да гласуват.
Екип ----> Потребител. В тези форуми на потребителите изобщо не им пука има ли админ/мод или кой е.Важното е да им са одобрени героите сеш се.
xXx Cyrax xXx
xXx Cyrax xXx
Втора висша сила
Втора висша сила

Male
Gemini Buffalo
Брой мнения : 4168
Репутация : 14
Регнат на : 27.04.2012
Възраст : 110

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Raven Blue Nightshade Пон Юни 18, 2012 12:20 pm

Хах, не е точно така (за последното). Струва ми се, че гледаш прекалено песимистично на форума...

А и още нещо. След като админа няма време (желание) да влиза (поддържа) форума, не е ли редно да се назначи още един админ?

Плюс това задълженията на един модератор съвсем не спадат само до това да одобрява (и не одобрява) разни герои... До колкото си спомням трябва да разширява темите из форума, да следи за реда в тях и да сигнализира на админа при нарушение, не той да дава наказания на своя глава и т.н. И пак ще кажеш "форума е тролски" окей, тролски е, но за да е приятно на всички потребители тези неща трябва да ги има независимо какъв е форума.

Както и да е, съжалявам ако съм те обидила нещо - не съм искала.
Айде да не спамим повече в темата защото ще си заслужа някое наказание сигурно... :ДДДДД
Raven Blue Nightshade
Raven Blue Nightshade
Рол плейър
Рол плейър

Female
Gemini Buffalo
Брой мнения : 64
Репутация : 0
Регнат на : 17.06.2012
Възраст : 26
Град/село : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Работа/хобита : Тормозене на клавиатурата, предимно мързелуване...
Шега : When your lips are on my lips And our hearts beat as one... ♥

Статута ви
Предупреждение:
Оплаквания Left_bar_bleue0/4Оплаквания Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

zaduhan Re: Оплаквания

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите