РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuck names, I'll think of one soon.

Go down

Fuck names, I'll think of one soon. Empty Fuck names, I'll think of one soon.

Писане by The Hood Нед Апр 29, 2012 10:28 pm

Name: Gimme a little time. If I don't think of anything, I'll just call him Joe.

Както и да е.. Нямаме ли задължителен формат ? Добре тогава, импровизирам.

Години: Няколко. Не знам. Не ми пука.

История: Тука вече трябва да започна да мисля какъв герой искам, нали ? Гледах един филм снощи, в момента това ми е в главата. Абе, нашия човек е намерил нещо голямо и светещо паднало от небето и е получил свръх сили или нещо такова. Не знам. Остави ме, късно е.

Способности: Дай ми няколко минути да ги измисля, става ли ?

Снимка: Абе, ще намеря нещо из интернета, което да ми харесва. Еби го, ще видиш снимката в Аватара или Подписа ми.

Способности: Добре, айде да видим сега. Да видим, какво беше във филма ? Те можеха да летят, нали ? Значи слагаме летене. Летенето е хубаво. Ама бързо летене. Много бързо. Ама това означава, че и ние трябва да сме бързи, нали ? Ама не прекалено бързи. Прекалено бързи не е хубаво. Но ако сме бързи, тялото ни няма да издържа, нали ? Значи ще сме и малко по-здрави от обикновен човек.
Значи, общо взето, по-бърз, по-силен, по-издръжлив и може да лети. Как звучи ? Абе, липсват му атаки. За момента е просто един нестандартен човек. Тук е момента да се направя на задник и да напиша много силни неща. Но не искам много силни неща. Така става скучно. Какво ще кажем за прости неща от сорта на "Контрол над движението на частиците" ? Звучи добре. Един вид малко по-подробна телекинеза. Освен да мога да вдигна една кола, ще мога да вдигна и налягането около нея и да я сгъна малко. Да, звучи добре. Мога да сгъвам частици. Това звучи страхотно, отваря интересни възможности в битка. Но може би е малко прекалено силно ? ХАХАХАХАХА, не. Имаме Луцифер, нищо не е прекалено силно. Но не искам героя ми да убива всичко просто така. ;/ Айде, да кажем, че прекаленото използване на силите води до.. неприятни последствия. Като във филма ^.^ Там на единия му потече кръв от носа, след като използваше силата си за първи път.

Добре, май сме готови. Ааа, чакай. Име. Трябва ни и име. Hecarim ! Хекарим звучи готино.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Fuck names, I'll think of one soon. Left_bar_bleue2/4Fuck names, I'll think of one soon. Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите