РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Dark Castle

5 posters

Страница 12 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by The Joker Сря Май 02, 2012 6:15 pm

-Baby i'm ur judas, and i'm ur priest! - започна да тананика Деадпуул, който все още се съсредоточаваше върху текста на песента. В същото време, осъзнавайки какво се случва, той без да иска се обърка тотално и каза:
-Опа, грешна песен.
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 6:19 pm

В момента, в който той насочи пистолета към Амелия демонката беше готова. Амелия контролираше огъня до съвършенство и за нея не беше проблем за по-малко от половин минута да изгради защитна стена пред себе си, която да бъде на такава висока температура, че да стопи коршума в момента на докосването.
-Данте, Ловецът на Демони? - Амелия го погледна - чудех се колко време ще ти отнеме да стигнеш до този замък. Значи идваш да ме убиеш?

ПП: до колкот разбрах ти си на средата на стаята, аз съм на леглото - разстояние БОл хД
P.S: поправи ме ако греша нещо в този пост -> личен хД
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 6:28 pm

- Ми... Да, има нещо вярно в това. Се пак ти си демон, аз съм ловец на демони... Нищо лично. След тези думи той прибра пистолетите си и извади от нищото един куфар. Той се усмихна дяволски и попита момичето следния въпрос:
- Мислила ли си да правиш.... Цялостен ремонт? Попита саркастично белокоското, и зачака отговора на демона.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by The Joker Сря Май 02, 2012 6:30 pm

-Хей. На път съм да score-на, а ти ще обесчистиш мацката, като я напълниш с олово? Нив'га няма да стане! - каза Деадпуул на Данте. После извади две автоматични оръжия, които по принцип използваше най-често, и започна да стреля по него, изпращайки към хибрид-а дъжд от патрони. *Почакай, от кой филм беше това отново?* - помисли си Уейд през това време. *Както и да е. Време е за "Dancing With the Stars", anyways * Нямаше си и на идея какво щеше да извади Данте, но направи това, което бе предвидил въпреки всичко.
-Приготви си багажа! Ще отидем на едно топло място~! - извика той.


Последната промяна е направена от Deadpool на Сря Май 02, 2012 6:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 6:31 pm

-попринцип не, но няма да ти простя, че ми разваляш ретро замъка. Дай поне да излезем от тук - не искам да ми съсипеш дома. Ако ще ме убиваш нека поне той да остане цял като спомен хД
Докато Амелия говореше постепенно започна да преминава от човешка в демонична форма - разликата беше в рогата и огромните черни крила
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 6:41 pm

Данте изтърпя {Цензура}шумите като истински МАШ, като изчака амуницийте на Deadpool да свършат. Момчето не отделяше погледа си от Амелия, като усмивката продължаваше да се усмихва. Изведнъж изражението му се промени на сериозно, и той каза на демона:
- Добре, щом така желаеш... Нека излезем навън. Данте държеше куфара си с едната ръка, като с извади единия си пистолет с другата и го насочи към главата на Деадпуул. Тогава той без дори да го поглежда му каза:
-Drop Death. След тези думи се чу изстрел, и {Цензура}шума полетя към главата на наемника, а Данте тръгна с бавни крачки към изхода на замъка.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 6:43 pm

Амелия излетя през разбития покрив и кацна в задната градина изчаквайки го. Осъзнаваше малкият шанс да оцелее, беше чувала доста за него и честно казано след като не беше дошъл до сега смяташе, че няма и да дойде хД Но уви..
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by The Joker Сря Май 02, 2012 6:45 pm

Докато презареждаше, Деадпуул забеляза как един от патроните на Данте се беше изстрелял към главата му, той размята бързо ръцете си, чудейки се какво да прави:
- Н-гъ! SHIELD! - каза той, като хвърли едното от оръжията си пред него, и на Данте патрона му уцели джаджата instead:
-Яко, биха ми игнор-а. - след тези думи, той повдигна ръце и изчезна.
The Joker
The Joker
Редовен
Редовен

Male
Брой мнения : 142
Репутация : 8
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 6:51 pm

Докато вървеше по коридорите на замъка, Данте вадеше {Цензура}шумите от тялото си, докато се заканваше как ще убие червения наемник след като приключи с демона. Данте най-накрая излезе извън голямата постройка, като видя местоположението на Амелия и се усмихна. Той продължи да ходи бавно, докато не застана лице в лице с нея. Зад нея се намираше нейния така скъпоценен замък. В този момент ''The Demon Hunter'' извика:
- Let`s ROCK! И куфара му се трансформира в грамадно оръжие за масово унищожение, което Данте пилотираше. Преди Амелия да има време да осъзнае какво се случва, той изстреля голяма серия от ракети, който се насочиха към момичето. Щом се приближаваха към нея, тя осъзна, че всъщност не е целта им. Те я подминаха, кат продължаваха към Тъмния замък. Явно това щеше да бъде краят му?
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 6:54 pm

Амелия зяпна, обърна се и наблюдаваше внимателно как всичко се струва
-красивия ми замък и 700 годишна история замина.
Демонката се обърна към Данте още по-бясна, в ръката и се материализира меча и и момичето излетя към Данте
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 7:01 pm

- Bad Move. Беше единственото нещо което каза Данте, преди да прибере куфара и да извади своя собствен меч, Rebellion. Той използва малкото време в което момичето летеше към него за да събере демонична енергия в меча си, и щом тя беше близо той направи силен замах, с цел буквално да разбие цялата и защита. В лицето му беше изписана сериозна физиономия, което подсказваше, че не беше тук за да си играе игрички.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 7:13 pm

Когато действаше с цел да спаси живота си, Амелия винаги имаше едно на ум. Тя не познаваше нито неговата сила, нито неговия стил на битка, но пък от друга страна знаеше само едно от приказките на хората и от наблюдението на спокойните му очи - той беше невероятно силен и това нямаше да завърши добре за нея, но в крайна сметка - кофти тръпка. Тя не трябваше да атакува без да премисли всеки ход поне три пъти, но сега направи точно обратното - не изправяла се срещу силни същества, тя винаги атакуваше първосигнално, но тук всяка атака можеше да и коства живота.
Сега, наблюдавайки тази ситуация, единственото, което тя можеше да направи е да замахне към него, да се опита да го спре, но да остане открита за друга атака. Това и направи
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 7:25 pm

След като остана отворена за контра атака, Амелия можеше само да затвори очи докато меча на Данте летеше към гърлото и. Момичето чакаше този финален удар, но той така и не пристигна. Щом тя отвори очите си, видя как Данте вече прибираше меча си и я гледаше със самодоволна усмивка. Преди момичето да има възможност да събере 2 и 2, ловеца на демони проговори:
- Да, да... Защо не те убих? Виждаш ли, аз съм... Честен човек. Правя компромиси. Та, нека те попитам... Искаш ли да живееш? След като зададе въпроса, Данте седна на един камък, като извади един от пистолетите си и започна да го върти на пръста си.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 7:29 pm

-защо въобще правиш това? Нали уж дойде да ме убиваш? Щом си решил да ме убиваш, убии ме. Щом си решил да се биеш с мен до смърт нека така да бъде. Ти си ловеца, аз съм демона - в това отношение няма компромиси
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 7:36 pm

- И кой казва, че няма? Със сигурност не съм аз. Виждаш ли, аз живея по моите собствени правила. Не се водя по някакви легенди, или някакви древни правила и поговорки, не. Живея живота си точно така както аз го искам, и смея да твърдя, че грам не ми е лошо. Пък и двамата знаем, че нямаше да те оставя жива ако нямах някаква печалба от това. Виждаш ли, има един... Човек, чиято глава ми е поръчана. Предлагам ти сделка. Хвани го вместо мен, и ще те оставя жива. Е, какво ще бъде демоне?
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 7:38 pm

Вметка на човека зад монитора: каквото и да стане пак ще се сменя хД Нвм хД Това беше извън контекста хД

-хвани си го сам тогава
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 7:45 pm

-Е, изглежда избра да не се водиш по свирката на някой да самия край, а? Наистина уважавам това твое решение, но.... Преди да довърши изречението си, той изчезна от погледа и, като се появи точно пред нея и я наръга с Rebellion в сърцето. Тогава продължи да говори:
- I`m a fatalist. Щеше да умреш по един или друг начин... Изглежда това бе писано за теб. С тези думи той забоде меча си още по-надълбоко в момичето и се усмихна демонски.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Lady Сря Май 02, 2012 7:46 pm

And she's dead xD
Lady
Lady
Древен потребител
Древен потребител

Female
Брой мнения : 3448
Репутация : 10
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Данте Сря Май 02, 2012 7:49 pm

- Данте извади меча от тялото и, като тръгна да ходи с бавни крачки извън територията на тая тема, слагайки Rebellion на гърба си. С това работата му тук приключи, и него вече го нямаше.
Данте
Данте
Свежа кръв
Свежа кръв

Male
Брой мнения : 28
Репутация : 1
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Dark Castle - Page 12 Left_bar_bleue1/4The Dark Castle - Page 12 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Dark Castle - Page 12 Empty Re: The Dark Castle

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 12 от 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите