РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Квартирата на Хакате

3 posters

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Май 25, 2012 8:01 pm

-THE GUILD MASTER or THE GUILD CLOWN?- попита момичето като са закиска зад вратата и след това отвори. - ХАлоу кл... опс.. мастър хД
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Май 25, 2012 8:06 pm

Haseo я погледна помисли си нещо и си каза :

-Не ми се става ПК заради едно нищожество..та както и да е дойдох да те видя кво си що си и кви скилове имаш ...обноски няма смисал щото за 1 ви път някой ме държи толкова дълго на вратата значи нямаш..за сега си с лошо начало..
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Май 25, 2012 8:08 pm

-Само кой го казва - каза момичето като смъкна дебилната си усмивка и го погледна. - Аз съм Хакате Коу. Заповядай,влизай ! Да ти предложа нещо- чай,кафе,кола,отрова?!
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Май 25, 2012 8:11 pm

Хасео влезна като се усмихна едно фалшиво на Хакате и каза :

-Не бих отказал отрова ама ако ще ми правиш компания и ти да пийнеш една чаша..или кофа..а и хубаво местенце ..та както казвах какви способности имаш ?

Реши да се върне към главния въпрос и причина за която беше дошъл.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Май 25, 2012 8:17 pm

-Почти нищо.. програмиране.. и инжениране.. за сега. И а вече пих и за това смятам да се метна на шейк. - и тръгна пред него към хола. - Заповядай, това е домът ми - и го въведе в стаята.Тя беше останала още в японския традиционен стил само дето клавиетурата и скрийна още стояха.- Това са съквартирантите ми - момичето се казва Ай ,а това е котката й - Ка. Та последно какво ще пиеш?
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Май 25, 2012 8:20 pm

-Не нищо не искам за пиене само минавам да те видя..

След което поздрави съквартирантите и да и котката хД и разгледа малко по от близо всичко след което добави :

-А как си с бойните си умения смисал от близко можеш ли да се справиш с нападател или нещо такова ?
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Май 25, 2012 8:27 pm

-Зависи- каза момичето като изражението й се промени- За съжаление физическото ми състояние не е от най-добрите ..и ако е прекалено бързо не мога да се справя. Дори веднага да включа gear-а са нужни 3-4 секунди докато мога да отвърна. Това обаче е само на първа инстанция. След това той е програмиран за различни движения така че да ме подкрепя. Общо взето може би съм по-добре от далече. Ако ме нападнат на близо трудно ще реаргирам добре.
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Май 25, 2012 8:32 pm

-Dobre значи минаваш към съпорт ..това ми стига като инфо ако нещо стане просто прати едно съобщение към съюза заповядай IP-to..

Като езкара един малък свитък с цялата информация за системата в съюзния замък така да се каже и го метна към Коу + това там имаше и инфо за другия член на съюза и инфо за Хасео..след което и каза :

-Довиждане за сега да но скоро пак се видим и не забравяй ,че можеш да се портваш в съюза и да даваш разрешение и на други да идват там е единственното спасително място което е трудно достъпно за всеки останал човек..

След което се превърна в синя топка и се портна на някаде.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Май 25, 2012 8:34 pm

-Колко мило само.. - каза Коу като отиде в кухнята да направи чай отново. Като стигна до плота написа съобщение на Хасео " Можеше и да останеш.. после кой нямал обноски "
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Май 25, 2012 8:41 pm

Sled nqkolko sec тя получи едно съобщение обратно "Мързи ме хД"Мързи ме хД"
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Йола Пет Май 25, 2012 9:35 pm

Ай бавно разбра какво стана и затова само погледна Коу и каза:
-Е обличай я!!-като си съблече нейните дрехи и започна да си оправя нейното кимоно след като го облече отиде до огледалото и си направи една типична японска прическа.Отиде до Ка и него го облече в едно малко,сладко японско мъжко кимоно и каза:
-Ка отива ти!-котката каза:
-Разбира се че ми отива........аз съм от царско потекло...постоянно ме обличаха така докато бях в двореца....-и след това си облиза лапата и започна да си търка едното ухо с нея
Йола
Йола
Редовен
Редовен

Female
Pisces Pig
Брой мнения : 180
Репутация : 4
Регнат на : 19.05.2012
Възраст : 29

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Съб Май 26, 2012 6:46 pm

-Всъщност.. имам малко работа... отидете двамата.. аз ще се оправям с нещата тук. - каза момичето като си отпиваше от току-що направения чай.- Някой случайно да иска зелен чай?
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Йола Съб Май 26, 2012 7:00 pm

Ай погледна Коу по замислисе и каза:
-То вече мина......ммм....може да се разходим малко с Ка....на вънка....-след това Ай отиде и си облече нейното кимоно с което беше постоянно а Ка си махна неговото....Ай отиде и си сложи вода и други неща в една раничка направена като от слама взе си катаната и една сламена шапка сложия и Ка отиде на рамото й след това казаха в един глас
-Ще излезем... малко и ще се върнем-и излезнаха
Йола
Йола
Редовен
Редовен

Female
Pisces Pig
Брой мнения : 180
Репутация : 4
Регнат на : 19.05.2012
Възраст : 29

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Съб Май 26, 2012 7:21 pm

Коу си седна на дивана и включи трите екрана около нея. Остави чашата с чая на поставката отстрани и взе клавиетурата . Стаята се обгърна от зеленикавата светлина от скрийновете. Момичето взе списъците, които й даде Хасео и почна бързо да въвежда данните в някаква виртуална мрежа.
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:03 pm

Коу пак беше заспала докато си въвежда данни. Тя се събуди от ярките слънчеви лъчи, които падаха върху лицето й. Системата беше свила щорите и ясното небе синееше през прозорците. Момичето се прозя и изпъна. След това се изправи и отиде в банята да се измие.
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Юни 08, 2012 6:14 pm

Акира се появи в къщата и като се излегна на леглото и безшумно все още с леки рани по рацете и без горнища заради тренировките си по рано ,докато тя беше в банята хД.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:22 pm

Коу се изкъпа и си изми зъбите . Подсуши се и метна кърпата в коша за пране. Облече си един раздърпан тишърт и едни къси панталонки,които ползваше за домашни дрехи когато беше прекалено топло да е със суитчер и дънки и излезе от банята. Със затварянето на вратата започна нещо като звук от полиране в банята - това естествено беше почистващата система. Коу прекалено много я мързеше да почиства банята след всяко къпане и за това беше добавила и тази екстра в дома си . Тя тръгна по коридорчето като с длани опипваше стената . Изглеждаше сякаш е дърво а на допир беше съвсем гладка като тук-таме имаше малка вдлъбнатинка където плочите се допираха. Момичето влезе в хола и си пусна музика като се излегна на дивана
- Ее... колко е хубаво без родители и надзиратели...- каза тя като се "разпльока" съвсем и наду [You must be registered and logged in to see this link.] до толкова че почти й беше невъзможно да чуе мислите си .
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Юни 08, 2012 6:23 pm

Акира си подмяташе една огнена топка..
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:29 pm

* sniff*sniff - Коу усети миризмата на нещо горящо . Изправи се и отиде към спалнята. Дръпна вратата и остана леко зашеметена . От косата й течеше вода и едновременно с това заради топлината почна и да се изпарява..
- Ам.. добър ден.. - каза момичето като не знаеше какво трябва да прави в такива ситуации.
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Юни 08, 2012 6:30 pm

Акира я погледна като хвърли огнената топка и тя се заби в тавана като и запали тавана хД ,а Акира каза :

-Опа извинете ме не знаех ,че има някой изобщо в тази къща..абе ти не чукаш ли като влизаш някаде ?
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:35 pm

-Ами.. когато съм някъде другъде или имам гости да.. но.. живея сама тук.. така че защо да чукам ?- попита момичето като гледаше как задействалата се противопожарна система "вали" над леглото." Ще трябва да суша татамитата и дюшека след това" помисли си тя като продължи да гледа леко странно червенокосото момче. Определено изглеждаше .. секси.. и някак симпатичен.. но това нищо не значеше. Коу влезе в стаята и попита:
- Извинете ме, но може ли ако не нещо друго поне да се идентифицирате?
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Юни 08, 2012 6:38 pm

Акира се усмихна като я погледна с тези червено оранжеви очи и с една лека усмивка с думите :

-Добре млада госпожичке..аз съм Акира и съм Шинигами на 319 год съм ,а изглеждам на 19..а ти би ли се индентифицирала ?

Като отиде бавно към нея и застана на 1 крачка разстояние от момчието като сякаш тя стана нещо бая по малка от него като височина.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:45 pm

-Хакате Коу , 17 годишна- истинска възраст, човек- каза момичето студено като усети наистина разликата във височината и като цяло размерите. Ето как отново телосложението й я караше да се чувства маловажна . Тя запази спокойствие като погледна очите му. Никога не беше виждала такива.. бяха странни. Сякаш потъваш в тях . Дори и на доскорошната й съквартирантка не бяха толкова.. " дълбоки" макар че бяха ярко червени . Коу стоеше изправена като войник пред Акира. Капки вода се стичаха по раменете й от косата,която беше намокрила и част от тениската .
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by † Dog Style World † Пет Юни 08, 2012 6:48 pm

Акира си сложи раката на главата на момичето като каза :

-Приятно м ие да се запознаем Хакате..

Като я погали и докато ръката му минаваше през ксоата и самата и коса изсъхна и водата се изпари и Акира добави :

-Ти си спокойна..харесвам спокойните хора..
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue1/4Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Hacate Kou Пет Юни 08, 2012 6:50 pm

Трапчинките на Коу леко потрепнаха , но тя не се усмихна.
- Благодаря за изсушаването.. но. можете ли да кажете дали все търсите нещо ? А да.. и ако искате мога да ви предложа безалкохолно. Прекалено е горещо за чай или кафе .
Hacate Kou
Hacate Kou
Редовен
Редовен

Female
Брой мнения : 125
Репутация : 2
Регнат на : 18.05.2012

Статута ви
Предупреждение:
Квартирата на Хакате  - Page 5 Left_bar_bleue0/0Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

Квартирата на Хакате  - Page 5 Empty Re: Квартирата на Хакате

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите