РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Домът на Алекс

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:11 pm

Хубаво.. размина ми се с превръщането в предмети. Плюс това установих, че на рамото му било сравнително удобно.
- Само трябваше да съм с черна козинка и щеше да е перфе. - дочу се и нещо подобно на смях, поне доколкото можеше да се засмее една котка.
- Пък и се радвай, че съм лека така. Надали щеше да е удобно да ме разнасяш в нормалната ми форма.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 5:19 pm

Вдигнах рамене и я разлюлях неволно.
- Извинявай... Но не се притеснявай. Може да изглеждам кльощав, но имам обичайното за такива като мен свръх-мощно Моджо!
Направих идиотка поза с вдигнати ръце, сякаш дуех бицепси.
- А и честно казано... аве, все пак си седи котка. Не искам да нося момиче на рамото си...
Погледнах котката:
- Нали си момиче? А не да си нещо като жабче, плъхче или нещо такова...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:22 pm

- E не, момче съм. - отново вкарах малко ирония в думите си.
Разбира се, можех и да съм жабче, плъхче, гущерче, че даже и някой змийчок ама нали уж говорехме за оригинална форма.
- Но добре, няма да те карам да носиш някакво блонди на конче. Пък и току виж сме се пребили някъде.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 5:27 pm

Подсмихнах се. Вече ми бпха отнели едно момиче. Какво му пречеше на противника да ме остави сам отново. Въздъхнах и бръкнах под наметалото си, вадейки свито на руло парче пергамент.
- Да видим сега, дали можеш да се справиш с телепортирането.
Отворих свитъка и задествах заклинанието. Магията накара няколко красиви руни от синя светлина да ни заобиколят и след миг изчезнах от улицата, местейки се на полето.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:34 pm

Ама той сериозно ли?! Ехоо.. аз само приемах чужда форма. Не правех магийки, нито имах начини за телепортиране. Дано поне се получеше нещо щом бях върху него и по някаква случайност успеех да се телепортирам с него. Иначе щях да тупна на земята и да си остана сама насред стаята. Бях зяпнала свитъка, после светлинката, после .. е не помня какво, но докато се усетя вече бяхме навън, а аз още си стоях на рамото му.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Нед Юни 17, 2012 2:12 pm

Home, sweet home! .. Момичето успя да стигне до къщурката си, макар и малко бавничко и залитайки. Около 5 минутки се забави докато нацели ключалката си отвори, но скоро вече беше с хола и направо се просна на дивана, като със 100 зора се докопа до дистанционното и пусна телевизора.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Пон Юни 18, 2012 6:47 pm

Акира наминаваше на близо (тва не беше вярно идваше чак от гората хД) ,но все пак забеляза някаква нова къщичка в този регион позачуди се кой и какво живее тук за това огледа наоколо доближи се до вратата и почука после видя ,че има и звънец като го използва и цвънна 47 пъти хД.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пон Юни 18, 2012 6:51 pm

Поне звъненето успя да разбуди Алекс. То как да не я разбуди, като с тоя махмурлук и болката в главата всяко звънене сякаш беше пирон, забит в мозъка. Е, в крайна сметка момичето се вдигна от леглото и се замъкна към вратата без да си дава много зор с бързането. Най-накрая отвори вратата с думите:
- Поне да ги беше закръглил на 50. - мхм, дори беше преброила позвъняванията.
После осъзна, че всъщност не познава индивида пред себе си и реши да е що-годе любезна, като изръси едно:
- Мда, здравей. Мога ли да помогна с нещо?
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Пон Юни 18, 2012 6:57 pm

Акира я погледна още с отварянето като и изслуша забележките за звъненето и да звънна още 3 пъти за да ги закръгли и в това време също усети и миризма на алкохол идваща от момичето като се замисли на каква ли пияница е попаднал ,но и той реши да се представи по културно все пак видя ,че е момиче пияница ,а не дебел моторист негър пияница това беше по добрия избор като каза :
-Еми може да ми помогнеш като ми дадеш малко информация за себе си виждам ,че си интересно създание и забелязах ,че и къщата е нова за това реших да те приветствам в "квартала"..
Да имаше лек факт ,че беше горе доло пущинак наоколо хД.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пон Юни 18, 2012 7:01 pm

- Нацелил си момента. - измърмори момичето, като се хвана с една ръка за главата. Кой знае колко глупаво изглеждаше в момента и какво ли би си помислил червенокоското, но тъй като грам не го познаваше, не й и пукаше особено много. Все пак не всеки ден й се случваше да се напие, но точно тогава все щеше да се намери някой да й се натресе и да й гледа сеира.
- Може да влезеш ако искаш. Не мисля да стоя на вратата и да обяснявам каквото там трябва. - каза момичето и се отмести леко от вратата, за да може той ако иска да мине.
Поне вътре беше сравнително подредено и спретнало. Пък и не беше като да се е напивала тук. Нали.. имаше си кръчми за тая цел. ;д
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Пон Юни 18, 2012 7:03 pm

Слава на бога ,че има кръчми..та Акира само поклати глава в знак на съгласие ,че ае ще влвезе ..и влезе като се огледа наоколо и добави :

-А извинявай ако съм те сабудил хД.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пон Юни 18, 2012 7:07 pm

- Е, все някой трябваше да го направи. Иначе можех да си спя цяла вечност. - засмя се момичето
Заведе го до хола, като само за минутка зачезна из една от другите стаи, колкото да се преоблече и малко да се вкара в ред. После се върна при госта си и попита:
- Та така, какво по-точно искаше да знаеш? И такова .. btw .. Казвам се Алекс. - реши поне да се представи и подаде ръка към момчето, че нали това се водеше за нужния поздрав.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Пон Юни 18, 2012 7:11 pm

Акира се позамисли и също и подаде ръка като и стисна нейната и каза :

-Аз съм Акира приятно ми е да се запознаем..

След което и пусна ръката и добави :

-Еми от де се взе що си кво си..общо казано всичко което мжое да се сетиш и разбира се ако искаш може и аз да ти кажа нещо за себе си ако ще искаш такава информация ?!
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Пон Юни 18, 2012 7:19 pm

Момичето седна на дивана и леко се обърна така, че да наблюдава Акира. Все пак обичаше да гледа хората докато им говори, а не да блее нанякъде. След това започна да обяснява накратко, говорейки леко по-бързо от нормалното си темпо:
- Просто сметнах, че ми е време за смяна на местоположението и реших да дойда тук. Не съм се появила специално заради нещо или някого. Може да се каже и, че съм сравнително по-обикновено същество на фона на всички, които до сега срещнах тук. Просто един вид човек със способността да приема формата на други същества. Един вид шейпшифтър, но малко се водя и за скинъокър понеже придобих и способността да копирам не само облика на животни, но и на хора. Абе един вид на всичко живо, макар че с жвотните е доста по-лесно.
Момичето замълча за малко, чудейки се дали е казала поне основните неща. Впрочем, като по чудо този път доста лесно си изръси всичко. Накрая просто добави и едно:
- А да, и обичам понички. - засмя се и на свой ред попита
- Ами ти какво си? Поне като разказах за себе си, нека сега да сме квит. Кажи и ти нещо.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Пон Юни 18, 2012 7:28 pm

Акира я изслуша с интерес като само си каза "егати кефа шейпшифтър не бях виждал до сега " след това вече като стана ред той да казва за себе си се позамисли погледна момичето и каза :

-Еми..аз съм човек също си падам по понички и имам способността да създавам и да контролирам огъня..тва беше за мене така да се каже най важното де.

Даа Акира ама изобщо не излъга и не спести голяма част от инфото си ...просто нямаше навика да казва много за себе си на хора който не знае да ли до минута няма да м устанат врагове.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Вто Юни 19, 2012 10:46 am

Момичето го изгледа леко съмнително, но после се засмя и изръси едно:
- Дамм, поничките да много хубаво нещо. Особено онези с баварски крем или с двоен шоколад.
И сега ако някой можеше да се разрови из съзнанието навярно щеше да види как една след друга се появяват какви ли не понички, курабийки, близалки, захарен памук и разни други сладки нещица. Редом с тях и някой друг плодов шейк или количка.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Вто Юни 19, 2012 11:15 am

Акира каза само едно :

-Мхм...

След което се сети за нещо и каза :

-Чай малко ти можеш л ида се преобразуваш в мене ?!

И я погледна зачудено.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Вто Юни 19, 2012 11:35 am

Момичето му хвърли един бърз поглед от горе до долу. Не изглеждаше чак толкова сложно на пръв поглед. Поне от физическа гледна точка нямаше кой знае какви характерни особености по тялото, които Алекс вече да не беше копирала от други индивиди. Просто обикновено мъжко тяло на човек, като трябваше единствено да се постарае малко с по-особения червен цвят на косата и очите. Но пък ако той не беше чак толкова обикновен 'човек', сигурно момичето щеше да се поозори малко преди съвсем да й се получи.
- Сигурно бих могла, но надали от първия път ще се получи съвсем точно копие. По принцип хората са по-сложни за копиране.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Вто Юни 19, 2012 12:43 pm

-Ееее..

Акира се садна леко и каза :

-Стискам ти палци тогава да ти се получи от 1 вия път ,че найстина ще м ие забавно да се видя от страни.

Ама найстина за очите беше права ,че там щеше да и е най забавно да го издокара .
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Вто Юни 19, 2012 6:54 pm

- Е, добре. Не пречи да се пробвам. - усмихна се момичето.
Настъпи голямото втренчване в него. Е, голямо-голямо, две-три минутки, колкото да го огледа още по-добре. След това започна и самата трансформация. Първо самите очертания на лицето и тялото, скъсяването на косата и променянето на цвета, изчезването на двете "близначки" на момичето /;дд/, дори промяната във височината.. Накрая всичко беше готово само дето очите все още бяха в обичайния за Алекс светло зелен цвят. Тя премигна няколко пъти, после за момент затвори очи и когато ги отвори вече и те бяха точно копие на тези на Акира. Е, все пак самата тя не знаеше колко добре го е копирала, тъй като не можеше да се види сама в момента, а в хола нямаше огледало. Просто чакаше реакцията на момчето срещу себе си, като най-интересно й беше как ли изглежда с мъжки външен вид, а все още в женски дрехи.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Вто Юни 19, 2012 7:05 pm

Акира си чакаше най спокойно и си я наблюдаваше и наркая като видя ,че е свършила само се усмихна едно нежно и каза :

-Ехее..къв е тоя секси пич с/у мене малее що за красавец хД ..браво бе добре си се справила минаваш за мой брат ..но едно ми е мноого чудно..

Като си доближи до него/я като му/и дръпна гащите полека погледна загледа се за секунда 2 3..15 сек и после само поклати глава като пусна панталоните и каза :

-Е това вече е разочароващо...ако беше добавил/а още 20-30 см можеше и да се доближиш до оригинала ..имаш нужда от още опити в това хД.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Вто Юни 19, 2012 7:32 pm

Алекс грам не се възпротиви, когато момчето й погледна в гащичките, тъй като хем, че това не беше нейното тяло, хем, че и той определено не виждаше нещо, което и преди да не е скивал. Просто се засмя и му отговори.
- Хайде сега.. подробности. Не мога точно да копирам нещо, щом не съм го видяла.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Вто Юни 19, 2012 7:49 pm

-Това си е бая голяма подробност ..и слабост погледнато от друга гледна точка..иначе найстина добре се трансформираш..това качество често ли го прилагаш в живота си ?

Стана му леко любопитно.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Karin Croy Вто Юни 19, 2012 8:23 pm

- Понякога наистина е проблем, но важното е, че с малко повече практика идва и по-големият опит. Ако сега не съм направила нещо както трябва, следващия път ще успея, докато не свикна да го правя без проблем. Мога да пробвам и със съчетаване на няколко отделни индивида, но това вече наистина е сложно.
Докато говореше, момичето възвърна нормалния си облик.
- Иначе, да. Доста често го използвам. Било то за по-голямо удобство, за трейнинг или просто за разнообразие.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue0/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by † Dog Style World † Вто Юни 19, 2012 8:37 pm

-Хммм за трейнинг..че тогава в какво се превръщаш или комбинираш по точно ?

Ся вече найстина му стана забавно това майв беше забавна способност.
† Dog Style World †
† Dog Style World †
Висша сила
Висша сила

Male
Pisces Dog
Брой мнения : 1532
Репутация : 13
Регнат на : 16.05.2012
Възраст : 30
Град/село : ДиМиТрОВгРаД
Работа/хобита : Извънкласни Тренировки

Статута ви
Предупреждение:
Домът на Алекс - Page 2 Left_bar_bleue1/4Домът на Алекс - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Домът на Алекс - Page 2 Empty Re: Домът на Алекс

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите