РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обширната поляна

+5
Irridius Ar. Dreadmaster
Lenalee Lee
Karin Croy
Kiya
♛ Predator ♛
9 posters

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by The Hood Пет Май 25, 2012 8:12 pm

- Глупави ангели. - Диабло се изправи и погледна към небесата - Мислите, че можеше да ме спрете?! Смъртта може само да ме забави! - изкрещя той.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue2/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Kiya Пет Май 25, 2012 8:14 pm

-Започва се. - казах си тихичко и се свих на място, опитвайки се да си направя заклинание за забрава.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by The Hood Пет Май 25, 2012 8:16 pm

Демонът свали погледа си към нея. Той леко се усмихна и й подаде ръка
- Хайде, няма защо да седим тук.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue2/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Kiya Пет Май 25, 2012 8:19 pm

Хванах ръката му и се изправих.
-Както и ти.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by The Hood Пет Май 25, 2012 8:23 pm

- Аз имам други неща за правене. Оставям те да живееш свободно.. за сега. Но един ден, ще се върна. И когато ме видиш отново, този свят ще ми принадлежи. - това бяха последните думи, които момичето чу от Диабло, преди той да изчезне в пламък.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue2/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Kiya Пет Май 25, 2012 8:25 pm

Усмихнах се и погледнах небето.
-Един ден. - след което се преобразих и тръгнах към дома си.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 5:32 pm

ПОявих се в полето. Беше по-далеч от градчето и спокойно се оставих на заклинанието да изгасне. Погледнах котката си и се усмихнах.
- Е, ако не си впечатлена, измяукай.
Посочих към малка група дървета.
- Там трябва да е тайното място. Нещо против да участваш в разкопаването на стар гроб?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:36 pm

Вместо да измяукам, аз измърках. Това май трябваше да значи, че тези трикове са ми грабнали окото. Наистина си ги биваше.
- Нищо напротив. Но така надали ще върша голяма работа. - отвърнах, имайки в предвид малката ми форма на котенце. Май това не ставаше са копане.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 5:45 pm

Навлязох между дърветата. Котката беше по-малкия вариант. Не можеш да я призовеш като сукуба, не можеш да спиш с нея... но мисля, че в следващите 30 години едва ли щях да мисля за спане с някого въобще.
- Не се притеснявай. Този гроб е над земята. Крипта е, ето я и нея.
Посочих право напред, към нещо като параклис на сред гората. Приближих се бавно до стълбичките пред вратата.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:50 pm

- Още по-добре. Кофти е когато имам кал под ноктите. - отново се чу подхилване в гласа на Алекс, която пък се наместо по-удобно на рамото на момчето и си преметна опашката около врата му, подобно на някоя яка или по-скоро на пухкаво герданче.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 5:55 pm

ПОгледнах с едно около котето и се замислих.
- Изглежда си по едра, от колкот си мислех. Както и да е, да влизаме.
Качих се бавно и се огледах. Никакви защити, никакво нищо. Обърнах се назад и затърсих... ааа, шийт ъф пейпър.
От към далечния край се задавашемалка група от четирима пехотинци, облечени в средновековни брони. Не можех да повярвам че още някой ги носи...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 5:59 pm

- Тея трябва ли да ги трепем? - попитах, тъй като това беше първата мисъл, която ми дойде в главата. После преминаха разни други от типа на разсейване, просто временно зашеметяване и т.н. без кой знае колко сериозни последствия за самите хорица.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 6:04 pm

грабнах котката в ръце и се метнах в храстите. Загледах се към тях. Нещо не ми харесваше в тях.
- Не разбирам... не изглждат както трябва. Искам да кажа, че са някакви странни. ПОгледни ги. Носят тези брони, а не се потят, не изглежда дори да им дреме особено.
Присвих очи.
- О, господи... Те са...
Поклатих глава и зашушнах тихо в ухото ѝ:
- Те са резоректнати. Това е райския вариант на некромантството. Отново и отново след като са остарявали и умирали са били съжявявани. отново и отново... само ще им направим услуга ако ги убием. Някакви проблеми и скруполи по въпроса?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 6:14 pm

Честно казано, очаквах някакви зомбита, които да искат да те изядат. Не нещо като тези.
- Дано не са ни голям проблем. - измърморих тихичко.
Не ми трябваше някакви възродени мъртъвци да ми се пречкат и при това да не мога да ги убия, защото ще живнат пак.
- Та сега какво смяташ да правим?
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 6:28 pm

Преглътнах и събрах длани пред лицето си:
- Magicae es: Umbra Penicullus incantatores: secant!
Magic art: Shadow Style Spell: Impale
Поставих длани на земята. от мен до тях започнаха да израстват в редица бързо шипове от земята шипове. Цялата група беше нанизана и в следващищя миг шиповете се прибраха. Телата с дрънчене и без викове изпопадаха на земята. Изглежда с това приключи цялата съпротива. Показах се от храстите и пристъпих към потъналите в кръв войни.
- Постарах се да ги убия възможно най-безболезнено - прошепнах с тих глас. - Надявамс е че след толкова години пазене на тази гробница, ще получат покой.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 6:36 pm

- Освен ако някой не ги върне обратно.
Скочих от рамото му и се приближих до четирите трупа, заглеждайки се в стичащата се кръв около тях. Определено беше нещо, с което не бях свикнала. Поне не и с човешката кръв. Едно беше да убиеш някоя животинка, от която зависи оцеляването и прехраната ти, друго беше да набучиш на шипове такива като теб. И така, отвърнах поглед от червената течност и заприпках пак подир Ири.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пет Юни 01, 2012 6:52 pm

Обърнах гръб на труповете и отидох бързо до вратата на... вратата избухна навън оБъркан отстъпих и се приготвих да използвам Свещен (Sanctae) или Светлинен (Lux) стил заклинание, но за моя изненада от вътре не се появиха немъртви. Беше едър мъж в броня с боен чук едната ръка и разтворена дебела книга в другата. Той вдигна чука си над главата, сякаш искаше да направи заклинание. Ведага се досетих, че ще иска отново да прероди войните зад мен. Трябваше да съм по бърз:
- Котко! Бягай!
Едва сега се сетих,ч е не знам как се казва котката с мен. Объркан просто направих заклинанието:
- Magic Art! Curruption Style Spell: Reanimation!
Изписах грубовата руна пред лицето си, която грейна в черно и зелено, преди да изчезне. Зад мен четири стълба от зелена светлина обгърнаха труповете на противниците ми. Скоро бпха на крака, но бяха само трупове, обгърнати в страховита червеникава аура. Те се спуснаха като живи към рицаря с чука. Но не доживяха. Бях направил магията прекалено набързо и телата внезапно избухнаха на кървава пихтия пред очите ми.
Отвращението по лицето на рицаря беше несъмнено. Той се засили а около него проблесна синкава бариерна аура, за да го защити от ппреки атаки. Плъзнах се странично, за да не ме смачка. Събрах длани от страни на тялото си и започнах да концентирам черна и зелена светлина за да подготвя следваща си магия. Рицарят изписа златна руна пред лицето си, в мига, в който запокитих кълбото от черна магия срещу него.
- MAgic Art: Curruption Style Spell: Death Coil!
Около мен избухна ярко златно сияние, а моят снаряд порази рицаря.Тя избухна в неузнаваемо зарево и се завихри около него. Той извика и рухна от магията ми. Неговата ме порази не по малко. Светлината ме хвърли в храсталаците като парцалена кукла.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Пет Юни 01, 2012 7:04 pm

Е, понякога си бях инат, но пък като ми кажеха да бягам, наистина сигурно беше по-добре да го направя. За секунди вече бях по-настрани от бойното поле, надявайки се чернокоското с наметалото да не пострада и никой да не обърне внимание на някакво си коте. Обаче аз пък станах свидетел на доста 'забавни' сценки, а щом Ири беше запратен някъде из бурените, веднага скочих натам, за да проверя дали не е хвърлил топа или поне дали не е пострадал прекалено много.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Юни 02, 2012 10:44 am

Станах от тревата и се олюлях. Отупах си дрехите и от яката ми се дигна малко пушилка.
- Сакрет Лукс... Светлинен стил заклинание... много скапана работа.
Домъкнах се до проснатия дядо на земята.
- ТОва е пазителя... Гавиндрад Страшния. Сега е само купчина мърша. Трябваше одавна на е остарял и умрял... защо трябваше да остава той. Ако беше оставил децата си... или сам беше унищожил костите на Некроманта, нямаше сега да се налага да го убивам
Взех котката на ръце и я вдигнах пред лицето си:
- Запомни нещо много важно - когато избираш религия, гледай тя да разрешава браковете. Иначе ще те "прераждат" докато ти втръсне да си жив.
Посочих с глава към трупа на тревата.
- Хайде, да влизаме.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Съб Юни 02, 2012 12:26 pm

- Религия, бракове.. уж сложно.. - измърморих тихичко. Заради някви си бракове да трябва да живееш вечно като зомби. А като знам, че някои хора този живот ги радваше.. ойхх.
- Поне се отърва бързо от този. - допълних докато влизахме в параклиса или там каквото беше.
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Юни 02, 2012 12:34 pm

Влезнах вътре и се огледах. Вътрешността беше семпла, четириъгълна и с няколко грозновати създания издялани в камъка на стените. В средата имаше каменен саркофаг, съвършено семпъл, по-скоро приличаше на огрмона тухла на сред помещението. На капака бяха изобразени меч и два крустосани чука, покрити с лед.
- Символът на Култа на Прокълнатите. - Обясних аз, - Изглежда това е мястото. Сега почакай.
Започнах да чета по страничната стена на саркофага и да мърморя нещо под носа си, бършейки прахоляка.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Съб Юни 02, 2012 2:48 pm

Разбира се, аз трябваше да чакам. Ама и нямах нищо напротив по простата причина, че не знаех какво друго и как точно мога да направя. И така, за да оползотворя времето пък и понеже не всеки ден идвах на подобно място, реших да поогледам. Вярно, че нямаше какво толкова да се види, но статуите на грозноватите индивиди ми грабнаха вниманието. Качих се на главата на едната от тях и се опитах да изимитирам позата на създанието, че даже и физиономията му..
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Юни 02, 2012 3:09 pm

Станах и кимнах разбиращо на надписа. Въздъхнах и се обърнах да си потърся котката.
- Алекс ела тук...
Доближих се до котката и изкривих лице:
- Не прави така, плашиш гаргите.
Взех я на ръце и излязох навън. Пуснах я да се качи на рамото ми и се обърнах. Събрах длани и започнах заклинание. Земята под гробницата засиям в пулсиращо жълтеникаво и след миг земята избухна в стълб от пламъци. Камъните се напукаха от жегата и се разпаднаха на тревата наоколо. Изчаках да изгори хубаво и се обърнах да си ходя
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Karin Croy Съб Юни 02, 2012 3:30 pm

Заприпках до него с надеждата да ми възложи някаква задачка, а той .. Била съм плашела гаргите.
- А ти тогава защо още си тук?! - отвърнах на удара и чак сега обърнах внимание на това колко тъмни всъщност бяха дрехите му и как вярно мязаше на някое гардже.
И все пак си се настаних на рамото му, докато той довършваше останалите заклинания. Щом стана готов попитах:
- Ами сега накъде?
Karin Croy
Karin Croy
Сериозен любител
Сериозен любител

Брой мнения : 567
Репутация : 15
Регнат на : 27.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue0/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Съб Юни 02, 2012 3:38 pm

ПОгледнах котето и се замислих:
- Прочетох надписите на кофчега на онзи смахльо, умрелия магьосник. Оказа се че е разказана на кратко историята му. Успял е да призове много древни и могъщи демони. Изглежда е чел от някаква книга. Наричая Медифовата Книга. Сега трябва да разбера кой е Медиф и къде е книгата му сега.
Извадих свитъка и въздъхнах. Вече взе да ми става навик да се портвам насам натам като някакво подивяло извънземно от Стар Трек.
- Идваш ли?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Обширната поляна - Page 8 Left_bar_bleue1/4Обширната поляна - Page 8 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Обширната поляна - Page 8 Empty Re: Обширната поляна

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите