РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Mansion of the Succubus

3 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Mansion of the Succubus Empty The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 11:51 am

Сукуби са известни с това, че са кукетни и глезени до безбожие. Затова и това е имение.
Четири етажната сграда разполага с всичките удобства за да не се излиза от него. Като включим и топли извори в двора. Всичко това се пази от бариера специално направена от няколко демончета, а пазачите пак са демони.
Тук служителите главно са прислужнички от расата селки (красиви изкусителки, който само чакат да заспиш, за да те прелъстят), градинари, който са демони, както и пазачите. За цялото имение отговаря персонал от общо 40 човека. А да а готвача пък си е просто готвач, пак демон, но няма точно определение какъв.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:03 pm

Заклинанието ми избухна ярко и изгасна внезапн. Остявайки ме ослепен за млако. После чак зацепих, че не съм заслепен, а просто мястото е по-мрачно от заснежената планина, в коят бяхме до преди малко. Чак после зацепих къде съм и погледнах луксозното жилище. Изглеждаше като заслужен отдих след скитането по дупки и измръзнали пещери. Огледах се и виждах учудващо много красиви хора... хуманоиди поне, някой имаха кокетни малки крилца а някой от мъжете имаха разкошни кози рога...
- Добре, тук сме... всъщност ти познаваш мястото, следвах твойте координати. Къде сме?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:06 pm

-В къщи. - Усмихнах се лекичко и го погледнах. - Това си ми е имението. Всеки сукуб има по едно. Та това ми се падна на мен a.k.a. за мен беше най-голямото. - и лекичко се усмихнах.
Хванах го под ръка и го задърпах към една от стаите.
-Така това е твоята стая, а аз отивам да се климатизирам и да си взема душ.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:12 pm

Влязох в стаята си. Всичко беше направено, сякаш да го имат десет души. Легло - голямо колкото за петима... вероятно и петима правеха каквото правеха петима в едно легло. Прогоних тази мисъл и отидох до гардероба. Имаш адски много мъжки дехи, но повечето не ми харесваха. Имаше много кожа, много тесни панталони и други, които повече приличаха н конски хамути от колкото на истински дрехи. Изглежда това си беше секс-инвентория за инкуби. Махнах с ръка и поех към нещо като джакузи във бъбрековидна форма в далечния ъгъл на стаята. Съблакох се и се заех да отмивам следите от дългото пътуване. Шляпнах си на главата една кърпа и се потопих до брадичката. Напреженеито бавно се отичаше от гърдите и раменете ми... вече се чувствах по-добре... колко ли смъртни са идвали тук? И колко ли са оцелявали за а излязат?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:17 pm

Понеже имаше само една стая заключена, в която никой не влизаше освен моя милост аз пък точно в нея се забих. То си беше моята стая де, но шанс. Влязох в банята към стаята и набързо си взех един душ, след което се облякох с поредните къси панталони и потник, но нямаше значение, защото след преобразяването ми дрехите се промениха.
Инструктирах слугите, че ако пипнат Иридиъс ще ги дам на някоя адска хрътка и видях страха в очите им. Това някак ме зарадва и след това отидох в стаята където беше Иридиъс.
-Така приличам ли на човек? - попита и се завъртях. Бях като същата си демонична форма ама без рогата или пък металните дрешки. Вместо тях се бяха появи горнище на бански и нещо като мини поличка.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:22 pm

Изправих се рязко в басейна и кърпата покри очите ми. Инстинктивно свих ръце в скута си и се обърнах към нея. Побързах да махна кърпата, за да не изглеждам тъпо и за да я виждам.
- Ами... доста добре изглеждаш. Убедително човекоподобна.
Завъртях се с крака с лице към нея, и задника ми силно изскърца в плочките по дъното. Облещих се като куче, което са ритнали без да искат изневиделица и се изчервих.
- Да, определено приличаш на момиче. Макар чче рогата не ми пречеха, на мен лично. Но сигурно са ти тежали...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:24 pm

-Всъщност и без тях и с тях е едно и също. - Взех си една кърпа и я постлах на плочките до джакузито. Легнах на нея и подпрях главата си на дланта.
-Така какво ти се прави? Искаш ли да те науча на няколко трикове, как да завъртиш главата на едно момиче?
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:29 pm

Ушите ми пламанаха и не беше от топлата вода.
- Ами да си призная... не знам, до сега не съм се замислял по въпроса. Аи сегашното ми поприще едва ли ще ми позволи да се насладя особено на чести срещи с момиче, които трябва да омайвам.
Потърках врата си с ръка и се ухилих за да прикрия притеснението си. Чувствахс е хилав и кльощав пред момиче като нея.
- Но от друга страна, не искам само аз да се забавлявам по време на договорните ни отношения. Всяко знание е мед, независимо колко ужилвания ще получиш от него.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:38 pm

Легнах по корем и започнах да си клатя краката докато го гледам.
-Да видим. Първо вечерта. За да накараш някое момиче да легне с теб е нужно просто да я изненадаш. Един вид започни да я целуваш по врата без тя да очаква. Или докато се оглежда в огледалото. Ей такива неща. Също така момичето обичат да бъдат опипвани. Странно, но факт. Гледай ръцете ти да не са на едно и също място много време и си готов. По време на самото нещо просто е важно да започнеш ти и след това да оставиш въпросната дама да продължи. А сутрин, ако не си е тръгнала. Защото ние често го правим. За сукубите говоря. Можеш да я изненадаш с някоя целувчица по врата, рамото. И още нещо. Момичето харесват да имат и белези след едната нощ. Понеже си вампир, ако не знаеше ухапването на вампира или по-точно слюнката му каза ендорфина в организма да се засили. С една дума може да накара и момичето да изпадне до кулминацията си. Което си е голямо предимство.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:45 pm

Замислих се над идеята. Имаше известна логика, но също такаме объркаве и предполагаше да поема инициативата. Просто вдигнах рамене и реших малко да вложа малко от себе си.
- А момичетата... или я остави, не е важно... не трябвали преди да ме учиш да тичам, да се науча да пълзя?
Изкисках се и мълниеносно се увих в хавлиена кърпа, за да изляза.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:46 pm

-Да пълзиш? В какъв смисъл? - учудих се и го погледнах.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:50 pm

прокашлях се и се изчервих, докато се мъчех да се избърша.
- Ами първо да знам какво правя. Искам да кажа,ч е до сега съм правил само невзрачно ръгане, напред назад, като котарак, спипал някоя котка в ъгъла на хамбара. Имам да уча практика, после да се науча да прелъстявам... все тая.
Метнах наметалот си на раменете и започнах да се обличам под него с гръб към нея и най-червените уши някога появявали се на белия свят.
- А и да си го кажем... не съм голям красавец.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 12:54 pm

Аз пък си гледах към тавана и се чудех. Най-накрая ще му дам някоя книга. Така ще му е по-лесно.
-Все тая. - Казах и станах. Изчаках го да се облече и го хванах с ръката. Отидохме в трапезарията и на мен ми донесоха една чашка с мартини вътре, а за Иридиъс го попитаха какво иска.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 12:57 pm

Махнах с ръка и пропъдих слугинче, което си въртеше задничето като че беше навито на пружина. Защо въобще ме интересуваше това? Погледнах я сериозно и заявих важно-важно:
- Я ми кажи, тогава... а мъжете какво обичат?
Присламчих се до нея, като избутах стола си по-близо до нейния. Усетих лек аромат на сапун. Беше много приятен.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:01 pm

-Да видим. Вместо да казвам ще показвам. - Целунах го по врата и после леко го гризнах.
-Харесват това. - след което го захапах за мекото на ухото - и това. - покарах ръката си от коляното му към бедрото и я спрях на няколко сантиметра от мъжествеността му. - да се чувстват на тясно. Те са малко по-сложни. Всеки е различен. Затова пък ние действаме инстинктивно.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 1:07 pm

Трепнах, нос е постарах да остана спокоен от кръста надолу. Дори гладката мускулатура трябваше да се подчинява на волята... но беше по-трудно да се направи, от колкото да се каже.
- Ами... зависи от мъжа. Искам да кажа, че ... ако обичаха да са притиснати, щеше да има повече жени изнасилвачи от колкото мъже.
Заклатих мъдро глава и си позволих да я прихвана с ръкапрез кръста.
- Мислила ли си онези, които редят храна по телата си и после я ядат?
Съсъ сигурност на някой болен мозък вече му беше хрумнало, щом слуховете стигаха чак до мен.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:13 pm

-Ами да. Забавно е. Не мислиш ли?. - и се засмях. Седнах в него с лице към Иридиъс и го погледнах.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 1:19 pm

Кимнах разбиращо и махнах на една от слугиние. Изглежда подвижните задници на селките си бяха като очите и ушите - всички ги имат. Поръчах и махнах да се изнизва. започнах да свиквам да раздавам заповеди...
- Сега ще проверим. - заявих със равен глас и непроницаемо изражение
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:21 pm

-Как така? - това определено ме учуди. Какво ли му беше хрумнало. Сложих ръце на масата зад мен и леко се повдигнах, за да се залепя за него и го прегърнах.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 1:27 pm

ЗИчервих се силно и се намръщих. Беше ме яд на мен самия. за това трябваше да ѝ кажа:
- Ами аз... виж сега... много ми помогна с Фростморн и... искам някак си да те... позабавлявам като награда.
Смъкнха жабото си и го оставих на облегалката на стола. Мисля, че колкото по-малко имам неща да ми се е пречкало около врата - толкова по-добре.
Скоро донесоа поднос с няколко вида плодове, обелени и изчистени. Като капак, точно в средата голям флакон сметана стърчеше на сред плодовете.
- Да се позабалвляваме ли?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:29 pm

-Може, но не е нужно. - казах тихичко, но въпреки това взех флакона и напръсках малко сметана на врата му, а после започнах да я ближа и този път не толкова лекичко го ухапах.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 1:41 pm

Усмихнах се разсеяно и оголих зъби в тихо съскане, когато усетих зъбите ѝ. Изскърцах със зъби и я издърпах до сами себе си и я накарах да седне в скута ми. Опипом взех едно от плодчетата и внимателно го сложих в сгъвката на ключицата ѝ. Творческото мислене даваше големи възможности в магията, но изглежда и в това изкуство беше полезно.
Наредиг по раменете и навсякъде, където можеше да се сложи, без да се изтърколи на пода. След това започнах дълго пътуване, по това да ги събирам с устни и да облизвам соковете от кожата ѝ, Оставих няколко едва доловими резки по шията ѝ, но не беше моя вината.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:46 pm

Затворих очи и просто се оставих на чувството. Беше някак приятно да си играе така. А странното в случая, е че досега от самото ми съществуване никой не ме беше карал изобщо да се чувства, добре. Всичко си беше просто работа.
Изчаках го да спре и се усмихнах. Лекичко свалих дрехите които бяха по него поне от кръста нагоре и го погледнах.
-Е какво искаш да направя за теб днеска?
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 1:50 pm

Прегърнах я и и целунах устните ѝ нежно, внимателно, сякаш беше от стъкло. Изглеждаше особено на тази светлина. Сексапилът беше отстъпил място на нещо друго... непознато. Преглътнах иплъзнах ръце по гърба ѝ и надолу между раменете, нагоре по шията и после правонадолу като водопад...
- Аз... този път не... ще го направим заедно... един на друг...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 1:53 pm

-Какво има? - попитам го. Нещо беше различно. Просто трябваше да каже какво иска. Като негов подчинен ми е дълг да го изпълня, но май нещо го спираше.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите