РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Mansion of the Succubus

3 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 5:11 pm

Усмихнах се и го прегърнах.
-Просто искам малко сън това е. - Свих се в него и затворих очи.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 5:19 pm

Прегърнах я здраво и се свих около нея. Когато я призовах, изградих договор с нея. Никой не знаеше, че моят не е като останалите. Аз и дадох нещо свое, и тя ми отвърна с лоялност. Но ѝ бях Господар, истински господар, а не мухльо, който се крие зад робите си. Аз бях нейн господар и тя ми служеше вярно. А аз я хранех и пазех. Сега щях да я пазя. Щях да я пазя, сякаш е мое дете... моя...
ПОгледнха момичето в обятията си и се облещих учудено. Мислех, че тази част от мен е умряла, когато Кил'Джийдън беше изпепелил НАйтсайт... Нима от всички, бпх избрал да се влюбя в сукуба? Или това беше приятелска любов? Или привързаност на човек към кучето си? Не знаех. Нямах приятели, нито куче...
Затворих очи и задрямах неспокойно, а топлото ѝ тяло се допираше в мен.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 5:22 pm

Малка експлозия събори стената. Тираел започна да крачи навътре в стаята.
- Опитах се да те спра още преди да стигнеш до меча. Ти се измъкна, игнорирайки предупреждението ми. Опитах се да те спра на планината, но дори там спрях, защото се надявах, че демонът, който си взел със себе си ще те вразуми. Последната ми надежда бе поне мечът да бъде достатъчно добре защитен и да умрете там, без никой да разбира, но дори това не стана. Няма значение дали ще докоснеш меча, смъртен. Той вече вика името ти и ти го чуваш. Той влиза в главата ти и скоро ще превземе тялото ти. Артас го чуваше през цял океан, ти го чу чак когато го сложи в калъфа. Не съм от онези, които обичат да се повтарят. Дадох ти шансът да се откажеш, но вече май е прекалено късно. - В ръцете на ангела се появиха два меча. Сиянието, което излъчваха, беше някак успокоително, но в същото време вдъхваше страх и респект. - Надеждата ми в човечеството ме заблуди, време е да си върша работата както преди. Крайно време е да срещнеш смъртта с чест, Иридиъс, достатъчно бяга и се кри.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 5:40 pm

В момента в който чух Иридиъс отворих рязко очи и изкочих от леглото преобразявайки се отново в демон. Застанах пред Тираел и се усмихнах миловидно, а ръката с която бях хвалата меча трепереше.
-Той не го е докосвал. Спокойно. Няма да стори нищо лошо.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 5:43 pm

Скочих от леглото като ужилен. Инстинктивно събрах ръце пред гърди те си, но щом видях, че Рейн ще се оправя с онзи досадник, взех да се облека. Честно, поне да беше почакал поне да станем. ПО- дяволите...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 5:51 pm

Тираел поклати глава в знак на отрицание.
- Мечът не търси безсмъртни или силни, защото не може да ги командва. Въпрос на време е докато този плужек започне да избива хора, за да увеличава броя на армията си и ако ти не можеш да видиш очевидното, Лилит, ще трябва да те отстраня.
Единият меч на ангела изчезна за няколко секунди, но светлинен силует все още остана на мястото му. Със свободната си ръка Тираел избута Лилит настрани, достатъчно силно, за да я бутне в стената. След това отново хвана светлината, която седеше във въздуха и мечът се появи в ръката му. Тираел започна да крачи към Иридиъс със бавни, тежки стъпки
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 5:55 pm

Забих се в стената и паднах на земята. Наистина докосването на меча ме беше отслабило, но не толкова. Изправих се бавно и в ръката ми се появи един камшик. Размятах го над главата си като ласо на накрая го метнах по меча на колата на Иридиъс. Дръпнах го към себе си и го погледнах.
-Тираел това ли търсиш. Ела и го вземи. И триста пъти ти казвах, че Иридиъс още не е опетнен с тази сила. - Насочих острието на меча към Тираел и се усмихнах вежливо. - Приеми го като покана за през нощта.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 6:02 pm

ПОгледнах я облещено. дали знаеше какво прави. Бръкнах под наметалото си извадиш шлема си. Нахлупих го и изгледах злобно иззад него ангелът. Изглежда Рейн, толкова искаше да не стана на кайма, че беше готова на всичко. Постарах се да остана спокоен, но едва се сдържах.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:03 pm

Демонът се заби в стената, а златни вериги я оковаха, за да не може да мърда.
- Лилит, ти може да си силна в много неща, но не можеш да ме победиш в директна битка. Никой не може. - Мечовете изчезнаха от ръцете му и Тираел тръгна към нея - Защо винаги трябва да усложняваш нещата? Можеше да ни спестиш всичко това, ако просто ми беше позволила да избия всички нефилими преди всички тези години. - Той стигна до нея и погледна меча. Външната обвивка на оръжието се разцепи на две и падна на земята, а Фростморд започна да се върти пред Тираел. Светло-сините ленти, които излизаха от гърба на Тираел се насочиха към меча, хващайки го и обвивайки го в светлината си. Ангелът хвърли един последен поглед към Лилит, преди да изрече думите, с които смяташе да се отърве от поне едно зло в тази къща.
- Този меч ще бъде съхранен високо в Небесата, в Замъка на Правосъдиет, където не ще навреди никому. - Ярка светлина бълна от между 'крилете' на Тираел, там където мечът се намираше. Ангелът запращаше Фростморн на място далеч от смъртни.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 6:07 pm

Преглътнах тежко, когато ме окова за стената и се чувствах като птичка в клетка. Беше гадно, много гадно чувство. И имах чувството, че след малко ще повтори едно от много изживявания, които сме имали преди. Но когато взе меча ми олекна. И странно когато меча изчезна се чувствах далеч по-добре.
-Тираел. - заговорих миличко и сладникаво. - пусни ме.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:11 pm

- Още не, скъпа моя. Ти ще гледаш, докато аз довършвам работата си. А след това, ще се оправям с теб. - той погледна към момчето, което си мислеше, че може да промени историята. Жалкият смъртен, който беше създал излишна работа на Тираел, който бе викнал Лилит отново в живота му, който щеше да разбуди армиите на немъртвити. Тираел беше висше създание и не изпитваше чувства, но той беше ядосан. Не го знаеше, не го усещаше, но гневът му беше силен, а когато един ангел се ядоса..
- Дойде ти времето, Иридиъс.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 6:14 pm

Гледах с оцъклени очи и лицето ми трептеше от напрежение. Планът ми се беше сринал пред очите ми. И то заради твърдоглавието и некомпетентността на един ангел-фанатик. Останах спокоен, покрит от наметалото, напълно невъзможно беше да се прочете по позата ми гневът и разочарованието ми.
Само поклатих глава и седнах на края на леглото. Поклатих глава и свалих шлема си. Вдигнах очи към ангела и със съвършено спокойствие тръснах една сочна псувня по адрес на ангела и цялата му перната фамилия. Станах от леглото и се приготвих за битка.
- Добре, ревнивецо, да приключваме.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:22 pm

Битката приключи много преди Иридиъс да разбере, че е започнала. Тираел беше ангелът, който изпращаха на битки. Той можеше да помете армии от демони с един замах, един смъртен не му се опречи. В момента, в който Иридиъс изрече последните си думи, ангелът вече беше на косъм от това да го прониже с копието, което успя да пререже дори люспестата кожа на Диабло. Оръжия като това не оставяха рани, те убиваха.

//Приемам, че съм те наръгал. Ако си намерил начин да избегнеш атаката ми, не приемай следващата част:

- Някакви последни думи? - Главата на Тираел се намираше до тази на Иридиъс, но обърната на другата страна. И в живота, и в смъртта, двамата гледаха в противоположни посоки. Нито капка кръв не падна от тялото на момчето, независимо от копието, което минаваше през гърдите му. До няколко секунди, той вече щеше да е само спомен, угаснала искрица.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Сря Май 30, 2012 6:30 pm

Останах пронизан на сред нищото. Стоях на сред стаята и гледах с копие от светлина стърчи от гърдите ми. Вдигнах очи към ангелът и се усмихнах вяло.
- И това ли е? С това ли ще се биеш срещу ПЛамтящият легион? Не знам, Тириел... Сам знаеш,ч е не гледаме в една и съща посока. И проблема е, че си арогантно заслепено копеле... Не ме уби заради греховете ми, нали?
Вдигнах ръка и стиснах качулката му. Придърпах главата му до лицето си и изсъсках с отслабнал глас:
- Искаш Лилит, нали, надървено копеле, искаш я само за себе си и се почувства унизен че съм я призовал.
Лявото ми око не пламна. И ще разберете защо... някой път.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:32 pm

Тялото на смъртния се пръсна на прашинки. Оковите, които държаха сукубусът изчезнаха. Тираел безмълвно я погледна, докато оръжието му изчезваше.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 6:36 pm

Когато оковите се махнаха стъпих на земята здраво. Понеже играя от толкова време ролята на миличка и добра и в момента, в който някой ме докосне умираше сега перфектно прикрих агонията си и най-вече болката от това което направи Иридиъс.
Вместо това се усмихнах се доближих до Тиреал. Увих камшика около шията му и от него лекичко се появи нещо като черен дим.
-И така Тираел. Сещаш ли се какво е това, което е около врата ти. Така няма да можеш да изчезнеш. Заради това което направи ще те преследвам в сънищата ти. Многократно ще те убивам в тях. А в реалния живот ще се опитвам да те нараня по-възможно най-жестокия начин.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:40 pm

- Лилит, знаеш на какво съм способен. Мога да те пратя там, от където само един се е връщал. Както преди, аз няма да те преследвам, за да те убия, а ти ще се прикриеш някъде, няма да се показваш. Иначе.. - Той погледна надолу, или по-точно към дясната си ръка, в която за един кратък миг преминаха около двадесет различни оръжия, всяко по-заплашително от предишното. Накрая ръката му остана празна. Той я вдигна и погали лицето на момичето
- И както преди, ще влизаш в сънищата ми единствено когато наистина се нуждаеш от помощта ми. И си направи една услуга - ако не искаш да ме виждаш отново, убивай всички, които те призовават, преди аз да съм ги намерил.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 6:44 pm

Погледнах го сърдито. Искаше отново да ме накара да живеят в сенките и да не се показвам пред никой, само защото някога му разбих милото сърчице. Стиснах камшика и го замъкнах като куче на каишка към стаята в която никой не влизаше. Когато влязохме вътре там нямаше абсолютно нищо. Тавана, пода и стените бяха черни. Без прозорци и мебели.
-Пак ли искаш да остана в тази стая с векове?
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by The Hood Сря Май 30, 2012 6:46 pm

Тираел не се шегуваше вече. Той я хвана за врата и я вдигна във въздуха.
- Не мисля, че ме разбираш. Не ме е грижа къде ще бъдеш или какво ще правиш. Този път прекали, Лилит. Ако си цениш живота, по-добре гледай да не те откривам отново. - Ангелът просто изчезна в силна експлозия от светлини и звуци.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue2/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Сря Май 30, 2012 6:48 pm

Когато изчезна просто легнах на земята, а вратата се затвори след като легнах. Затворих очи и се свих на кълбо.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Чет Май 31, 2012 10:35 am

Нямаше Нищо. Абсолютна празнота. Стох в нищото и чаках. Когато умреш, сигурно нещо става. дали отиваш в ада? Или Рая? В ада щеше да боли. В Рая имах много лица, които не исках да виждам. Просто стоях и си чаках. Дали да ида на някъде. Може би сам трябваше да избера? Помъчих се да се огледам. Не изпитвах нито страх, нито жал нито срам... просто стоях и се пулех в нищото. Дори не беше тъмно да речеш. Не можеше да се опише с думи но просто наоколо нямаше нищо. Ако нищото имаше цвят и форма - то това бяха те. Но защо не отивах никъде?
Бавно вдигнах ръце пред себе си. и внезапно го осъзнах. Нямах тяло... или не точно. Имах десен крак, дясна ръка.... да всичко от дясно го имаше, но лявата половина липсваше някак. Протегнах дясната си ръка и замахнах. Мъчех се да се помръдна, да премина нататък. Да стана нещо повече, да се преместя. Да оцелеля. Бях се учил от майстори да движа духа си, сигурно можех да го направя отново... само малко по-насам, Още малко... и още веднъж. Това сякаш траеше вечност. Аз вървях презнебитието и се мъчех да премина от нищото, в следващото нищо...
Ярко сияние от оранжево, жълто и червено обля тялото. Стълб от преплетена юервена и оранжева светлина погълна тялото и и го вдигна от пода. Трупът се разтърси веднъж, после още веднъж, сякаш пускаха през него ток. После светлината изгасна и тялото на Дредмастър изтрополя на пода като отсечено. При удара се чу силно изпъшкване и вече възстановеният аз се закашлях от въглеродния диоксид в дробовете си. Задишах бързо и учестено с много болезнени хрипове, докато вампирската ми природа не започна да си казва думата. Свих се на кълбо на пода и затреперих , докато из тялото ми се раздвижваше вече изстиналата кръв.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Чет Май 31, 2012 10:44 am

За разлика от преди няколко минути когато Тираел беше в стаята, в която не пускам никой сега буквално бях сама. Видях как Иридиъс умира, а след това и онова долно същество Тираел ми беше казал да убивам всички и всичко, което ме призове. Така, че май щеше да е най-лесно ако изобщо никой не ме призовава.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Чет Май 31, 2012 10:48 am

Изкашлях се силно и се свих. Отворих рязко очи и се втренчих в... тъмното. Беше стая. Позната, но и смътно дразнещо позната. Изправих се рязко и се закашлях силно и изплюх нещо като кръв или слуз на под. С трперещи крайници се изправих и със гърчещи се омекнали колене се помъчух да се добера до леглото.
- Рейн... - изпъшках тихо и протегнах ръка към размазания пред очите ми образ на кревата.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Kiya Чет Май 31, 2012 10:50 am

Докато аз се самосъжалявах в стаята, в която няма абсолютно нищо едно от прислужничките дочу Иридиъс и веднага влезе при него. Тя му помогна да легне на леглото и го погледна, питайки го дали може да му помогне с нещо.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Чет Май 31, 2012 10:58 am

Дишах плитко и исхъхрих моментално да се доведе Рейн.
- Доведи ми... господарката си.. Лилит... Рейн... доведи я!
Момичето се паникьоса и се хвърли да изпълни поръката ми. Изправих се до колкоот мога и извадих малка зелена епроветка със зелена течност. Излях я в устата си и ми призля. След това бръкнах отново и извадих второ малко триъгълно шишенцесъс сапфирено синя водичка, която бързо излях в гърлото си Изгъгнах нещо и останах да лежа объркано на леглото и да дишам тежко.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
The Mansion of the Succubus - Page 3 Left_bar_bleue1/4The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

The Mansion of the Succubus - Page 3 Empty Re: The Mansion of the Succubus

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите