РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Катедрала

+4
The Joker
Baroness Angelina
† Dog Style World †
♛ Predator ♛
8 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Kiya Пон Май 28, 2012 2:36 pm

Нямаше какво да споря. Просто тръгнах на там на където му беше казал, защото проклетия договор не ми позволяваше да се съпротивя.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 3:38 pm

Ангелът погледна към Иридиъс. От небето падна втора светлина, който се превърна във второ копие. Сега свещеното създание държеше две големи оръжия, способни да повалят титан. Нещата не изглеждаха добре за Иридиъс.
- Диабло се е опитвал да ни повали и се е провалял. Отново и отново. Сам съм се изправял срещу него и един от братята му. Нека тези демони, за които говориш, се пробват. Ние.. - Тираел спря за момент, замисляйки се за братята си, които не се интересуваха толкова много от животи на простосмъртни хора - Аз ще защитавам този свят с цената на живота си.. и ще започна от теб.
Малките светещи лентички на гърба му се събраха и образуваха нещо като криле. Ангелът се издигна във въздуха, насочвайки двете си копия към Иридиъс. Около простосмъртния се появиха символи на земята.
- Прости думи, а съдържат толкова много сила. Дори Диабло не успя да премина тази бариера.

П.П. Символите се образуват в кръг с радиус малко над 1 метър. Пречи ти да се движиш извън бариерата, както и спира всички далечни атаки. Не трае дълго, изчезва в следващият мой пост.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Май 28, 2012 3:54 pm

Поклатих глава и събрах ръце пред гърдите си. Щом ми дава време да се подготвя, няма да му се противя. Но ако искаше доказателство, че не съм истинският му враг трябваше да прибягна само до светлинна магия.
- Magicae es: Lux Incantatores Remissionis: Divina clipeus
Magic art: Light Spell release: Divine Shield
Изпънах показалец и среден пръст и се завъртях в кръг с изпъната ръка. Около мен се изписа пояс от слани руни и златен прозрачен мехур се затвори около мен.
- Диабло е един! А десет? А сто? А хиляди, под командата на титан, равен на Боговете на Светлината? Не съм ти нужен аз, а е нужно да се подготвиш!
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 4:02 pm

Оръжията на ангела засветиха силно.
- Какво е един титан пред лицето на Създателя? - Тираел намекваше за някои истории, които се носеха само като забранени митове и със страх се шепнеха по улиците. Но той не виждаше защо да не разкрие картите си напълно пред враг, който не можеше да оцелее. Никой не оцеляваше. Не и ако Тираел го искаше мъртав. Символите на земята изчезнаха.
- Да видим колко ще издържи жалката ти магия срещу тази на боговете. - Два силни лъча светлина бяха запратени към мъжа, разбивайки се в щита му. Струите от енергия не спираха да излизат от оръжията на митичното създание, което се носеше във въздуха. Беше само въпрос на време докато щита паднеше, а след него и Иридиъс. Тираел избухна в смях - Това ми липсваше..
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Май 28, 2012 4:13 pm

Магията на ангеласе спуснаха като градушка отгоре ми. Затворих очи и въздъхнах. Пръстенът от чиста светлина засия ярко и погълна първите няколко залпа. ПОсле се разшири и избухна, унищожавайки стените на стаята и оставяйки само равня под под краката ми.
- Това е Небесният Щит. Това е ваше заклинание, за това реагира така на ангелската атака. Не ти ли навява нещо идеята,ч е свободно използвам дори вашето знание? Не съм ангел, но имах време да се осъвършенствам в това, което вече владеете.
Вдигнах рамене и замахнах яростно на страни.
- Magicae es: Lux Incantatores Remissionis: Manus Iustitiae
Magic art: Light Spell release: Hand of Justice
Ярка мълния от чистобяла светлина се изстреля от дланите ми и за миг сякаш се изправи в лъч, но си остана нестабилна. Лъчът се разпадна пред ангела и изчезна сред бели искри, сякаш валеше сняг от светлина...
- Създателят ще спре демоните на хаоса и техният легион... Но колко смъртни ще трябва да платят преди това да стане?
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 4:16 pm

Ангелът бавно слезе на земята, а оръжията изчезнаха от ръцете му. Той вдигна глава и погледна към момчето, което явно не знаеше на какво точно бе способен Тираел.
- Само един. - беше единственото нещо, което Тираел каза, преди да отвори длан към него. От ръката на ангела бълна широка струя огън, която скоро щеше да обгърне и изпепели тялото на момчето, ако той не направеше нищо.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Май 28, 2012 4:28 pm

Размахах ръце бързо и изписах няколко ленти от синкаво-бяла студена светлина около себе си. Те продължиха да се въртят като пръстени от ледени струи около тялото ми като пряка защита от огъня.
- Magicae es: Glacies Incantatores Remissionis: Frontinus Armaturam
Magic art: Ice Spell release: Frost Armor
Огънят ме обгърна но, не успя да ме изпепепли. Но жегата си я биваше. Въздъхнах облекчено, че тази магия се прави по-бързо от повечето, с които разполагах. Но можех да използвам огнената бариера като прикритие за следващащат си офанзива:
- Magicae es: Glacies Penicullus Incantatores Remissionis: Frontinus Nova!
Magic art: Ice Style Spell release: Frost Nova
Експлозия от Бяла светлина и дъжд от ледени шрапнели, трябваше да накара ангела... поне да го разсея, едва ли можех да го наранп със стандартни заклинания.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 4:30 pm

Тираел се разпадна на светлина, която бързо се премести зад Иридиъс. Ангелът се материализира зад него и замахна с едното от оръжията си.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Май 28, 2012 4:41 pm

Пристъпих силно напред, сякаш за да коленича. Изглежда не вземаше на сериозно нито думите ми, нито силата ми. Ако искаше да ме премахне, щеше да е приключил до сега. Нямах време да призовавам демон, който да преследва докато избягам, за това се налагаше да действам с думи:
- Не знам, защо въобще си суша устата да говоря с теб. Ангелите не разсъждавате. Вие следвате заповедите и не можете да направите нищо без заповед. Каза ли са ти да ме премахнеш, и нищо друго не те интересува.
Подскочих на страни и ботушите ми застъраха зад гърба ми. Обърнах се и разперих ръце и плащ, за да създам измамно впечатление че съм по-едър и да разсея мерникът му за някоя по сериозна атака.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 5:02 pm

- Аз не изпълнявам ничии заповеди. - Тираел изръмжа силно и запрати една тънка струя концентрирана енергия към средата на плаща.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Пон Май 28, 2012 5:08 pm

Празното парче плат падна на земята и се разтла по пода, като постепенно се стопи в дим. Със рязко изпушкване се изтърсих в страни от ангела и се изправих с отмалели крака. Вече се изморявах.
- Не се заблуждавай. Създателят ви направлява и вие се кланяте сляпо на Светлината, заслепени за всичко останало. И как така, хората призовават демони с чудовищна сила, а аз с призоваването на сукубус ме гони архангел.
Изписах с ръка руна и... нищо не стана. Образът се разми и изчезна... Илзията, която бях оставил успя да заблуди противникът ми до толкова, че да изчезна.
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue1/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by The Hood Пон Май 28, 2012 5:13 pm

Тираел приклекна и започна да гледа земята около себе си. Всичко наоколо беше в отломки.
- Какво каза той?.. Ще се срещнат на поляната?.. Тогава и аз ще съм там. - ангелът се изправи и се засмя - Глупави смъртни. Наистина не знаят кой е истинският "Бог", който движи животите им. - Светлите пипалца по гърба му се раздвижиха. Образът му започна ярко да свети, а след това светлината рязко се издигна към небедо, изчезвайки. Тираел винаги довършваше работата си.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Катедрала - Page 5 Left_bar_bleue2/4Катедрала - Page 5 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Катедрала - Page 5 Empty Re: Катедрала

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите