РП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дом, мил дом.

3 posters

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 10:51 am

Въздъхнах. Явно трябваше да убия приятел от детството, за да съм свободна. Мразех демоните до дъното на душата си.
Приближих се до казана в единия край на стаята и започнах да слагам различни билки вътре.
-Лист от срамежлива мимоза, кора от корен на мандрагора. Салвия смляна на прах. Черепа на вампир. - след като посочих на Ал да се доближи и хванах един кинжал. Порязах ръката ми и част от кръвта му падна в казана. - Кръв от фанатик.
И излязох на двора. Сложих един съд на земята и се преобразих, а една сълза се стече от дясното ми око. После отново се преобразих и се върнах в стаята си. Сложих сълзата в казана и затворих очи.
-И сълзите на дракон. - а течността придоби безцветен вид. - Ето. Отрова, която може да тръшне и теб.
Хванах кинжала и го потопих в течността, а като го извадих от сребрист той взе, че прозрачен.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by The Hood Пон Май 21, 2012 11:30 am

Диабло се усмихна широко
- Това ще е забавно..
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue2/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 1:24 pm

Доближих се до Диабло и го погледнах. Допрях кинжала до врата му и се усмихнах.
-Така ли мислиш, - и с особено гаден тон довърших - господарю.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by The Hood Пон Май 21, 2012 2:00 pm

- Ако си мислиш, че можеш да ме убиеш.. жестоко се лъжеш. Единственото, което ще си навлечеш с предателството е гнева ми.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue2/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 2:18 pm

-Не е за изпускане. А и не съм сигурна, че ще ме пуснеш, ако наистина убия Иридиъс.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by The Hood Пон Май 21, 2012 2:29 pm

- Погледни ме. Говориш най-великото същество на тази планета. Мога да убия приятелчето ти и сам ако искам, но това не би било забавно. Ако исках можеш да те затворя на място, от където никога да не можеш да се измъкнеш. Но аз ти давам шанс сама да спечелиш свободата си. И ти смееш да се съмняваш в думите ми? - момичето излетя назад и се заби в стената. Диабло отново прие демонската си форма. Гласът му се промени, отново звучеше по онзи особен демоничен начин, сякаш говореше в стая с много силно ехо. Той се изправи от кревата и тръгна към момичето - Мога да убия и двама ви тук и сега. Направи си услуга, спаси поне своя живот. - Диабло посочи към вратата. Този път изглеждаше прекалено сигурен. Не даваше сигнали да дава повече шансове на момичето след този. Демонът беше ядосан от нахалността на момичето, след като той прояви такава милост към живота й - Крайно време е да си припомниш кой командва тук. Убий го или ще убия и двама ви.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue2/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 2:45 pm

Погледнах го кръвнишки и усетих как отново онова чувство, което е в същността на цялото ни съществуване се появява. Освен това усетих, че е толкова силно, че започвам да губя себе си. Надигнах се и вече очите ми бяха напълно оранжеви. Не се виждаше друг цвят. Тръгнах машинално към вратата, стискайки кинжала. Отворих я и там видях Иридиъс и какво да се очаква, когато гневът ме завладее. Освен, че просто го нападнах с кинжала, покрит с отровата.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by The Hood Пон Май 21, 2012 3:19 pm

Понеже тоя странния тип нямаше да пише до утре явно, заебавам това, че драконката го е нападнала. Двамата са още в стаята и още говорят.
- Заведи ме някъде. Не ми се стои тук.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue2/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 3:21 pm

Въздъхнах и отидох до прозореца. Там се преобразих и изчаках да се качи върху мен.
-Къде искаш?
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by The Hood Пон Май 21, 2012 3:23 pm

Диабло отново прие човешката си форма
- Изненадай ме.
The Hood
The Hood
Древен потребител
Древен потребител

Male
Брой мнения : 825
Репутация : 8
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue2/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пон Май 21, 2012 3:24 pm

Издигнах се във въздуха бавно и спокойно и изведнъж ми хрумна чудесната идея. Замахнах с криле и се изстрелях напред колкото ми сила държи. И се молех поне косата му да щръкне нагоре от това.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Irridius Ar. Dreadmaster Вто Май 22, 2012 9:51 am

Тялото ми се вцепени от удара. Силни конвулсии стегнаха мусклулите ми, после зловеща тъмнина погълна съзнанието и. Тялото се свлече назад, после още по-назад и се препъна и падна по стълбището. Затъркалясе надолу и се оплете в наметалото. остана на пода и се килна на страна.
Тялото се отпусна и от раната бликна обилно количество кръв. Червена като мастило от горски плодове, течността попи през дрехите и на едра локва потече обилно по пода. Тялото остана да лежи с лицето надолу. После бавно се спихна...
Irridius Ar. Dreadmaster
Irridius Ar. Dreadmaster
Сериозен любител
Сериозен любител

Male
Aquarius Horse
Брой мнения : 530
Репутация : 13
Регнат на : 29.04.2012
Възраст : 34
Град/село : Mонтана!
Работа/хобита : Трол!
Шега : I have a rocket in my poket!

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Kiya Пет Май 25, 2012 8:27 pm

Прибрах се леко клатушкайки се. Отидох веднага в банята и си взех един бърз душ, след което се облякох и легнах на дивана, затваряйки очи и мислейки си за изминалата седмица.
Kiya
Kiya
Сериозен любител
Сериозен любител

Female
Брой мнения : 662
Репутация : 6
Регнат на : 29.04.2012

Статута ви
Предупреждение:
Дом, мил дом. - Page 6 Left_bar_bleue1/4Дом, мил дом. - Page 6 Empty_bar_bleue  (1/4)

Върнете се в началото Go down

Дом, мил дом. - Page 6 Empty Re: Дом, мил дом.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите